• INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Oldřich Vybíral | 13.12.2017

Základní informace k přijímacímu řízení na střední školy. Návod jak postupovat od vyplnění přihlášky na SŠ, přes přijímací řízení, po odevzdání zápisového lístku.

• Charitativní projekt PATRON

Oldřich Vybíral | 22.11.2017

PATRON je charitativní projekt, jehož smyslem a cílem je pomáhat sociálně a zdravotně znevýhodněným dětem a jejich rodinám v celé České republice. Jádrem naší práce je zveřejňování příběhů dětí, které neměli v životě štěstí. Pro každé dítě a jeho příběh se snažíme získat finanční prostředky, které by pokryly jeho konkrétní potřeby.

• Seznam škol a školských zařízení v Jihomoravském kraji

Oldřich Vybíral | 07.11.2017

Stav k 20.3.2017.

• Nabídka zaměstnání -učitel/učitelka českého jazyka pro SŠ

Oldřich Vybíral | 06.11.2017

Místo výkonu práce Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace. Částečný úvazek.

• Přízraky ulice

Oldřich Vybíral | 02.11.2017

Pořad je určený pro žáky 2. stupně základních škol a středních škol se zaměřením na výchovu dospívající mládeže a prevenci sociálně patologických jevů s důrazem na negativní následky užívání návykových látek.

• Animág Kroměříž 2018

Oldřich Vybíral | 01.11.2017
  • Benefiční koncert na podporu činnosti organizace META, o. p. s

Oldřich Vybíral | 31.10.2017

Výtěžek koncertu podpoří žáky a žákyně s odlišným mateřským jazykem v jejich začleňování do českých škol. Vystoupí dvě klavírní dua, Inna Aslamas a Ema Jedlička-Gogova, Nikola Marečková a Alena Svobodová.

• Evropa: Na jakých dětech záleží?

Oldřich Vybíral | 31.10.2017
  • Europass

Ivana Suchánková | 26.10.2017

Jak napsat životopis v online editoru Europassu? Od 1. října 2017 bude na na absolventských vysvědčeních, výučních listech a diplomech absolventů VOŠ povinně uvedená úroveň Evropského rámce kvalifikací (EQF).

• Seznam školských poradenských zařízení v Jihomoravském kraji (aktualizace pro školní rok 2017/18)

Oldřich Vybíral | 19.10.2017

Seznam školských poradenských zařízení v Jihomoravském kraji (pedagogicko-psychologické poradny, speciálně pedagogická centra zařazená do rejstříku škol a školských zařízení) - stav k 30.9.2017.