• Badatelsky orientovaná výuka - chemie potravin a přírodních látek

Oldřich Vybíral | 19.11.2019

Akreditovaný kurz v rámci DVPP je zamýšlen jako jednodenní seminář. Vhodné pro ZŠ i SŠ. Podrobnosti v příloze.

• Newsletter Metodického portálu RVP.CZ 11/2019

Oldřich Vybíral | 12.11.2019

Novinky z metodického portálu rvp.cz na listopad 2019.

• The Prague Education Festival

Oldřich Vybíral | 08.11.2019

Největší akce zaměřená na problematiku základního a středního školství v České republice.

• Festival vzdělávání 2019 - veletrh středních škol

Oldřich Vybíral | 06.11.2019

Návštěvníci se seznámí s jednotlivými obory a řemesly, získají přehled o nabídkách středních škol, mohou se setkat a diskutovat se zástupci významných zaměstnavatelů v kraji, získají přehled o aktuální situaci na trhu práce a podrobné informace o podmínkách studia na vystavujících středních školách. To vše je důležité pro správné rozhodnutí o výběru střední školy a budoucím zaměstnání. Festivalu vzdělávání se dále zúčastní zástupci Úřadu práce ČR, Centra vzdělávání všem a další partnerské organizace.

• Studium pro školní metodiky prevence 2020/2021

Michal Slezák | 05.11.2019

Další běh výborně hodnoceného kvalifikačního studia pro školní metodiky prevence v rozsahu 250h.

• Čarovné barvy země - seminář pro pedagogy (listopad)

Oldřich Vybíral | 05.11.2019

Zveme Vás na výtvarné semináře v rámci projektu Čarovné barvy země, které jsou koncipovány jako příprava pedagogů pro práci s barevnými hliněnými pigmenty.

• Čarovné barvy země - seminář pro pedagogy (prosinec)

Oldřich Vybíral | 05.11.2019

• INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Oldřich Vybíral | 31.10.2019

Základní informace k přijímacímu řízení na střední školy. Návod jak postupovat od vyplnění přihlášky na SŠ, přes přijímací řízení, po odevzdání zápisového lístku.

• Zápisové lístky

Oldřich Vybíral | 31.10.2019

Informace k vydání zápisového lístku ke vzdělávání ve střední škole a konzervatoři.

• Insignie a archiválie brněnských univerzit

Oldřich Vybíral | 24.10.2019

AKADEMICKÉ KLENOTY PO TÉMĚŘ DVACETI LETECH ZNOVU K VIDĚNÍ NA JEDNOM MÍSTĚ! Výstava pod garancí JUDr. Markéty Vaňkové, primátorky města Brna, JUDr. Bohumila Šimka, hejtmana Jihomoravského kraje a rektorů brněnských univerzit.