• Studium v zahraničí na středních a vysokých školách

Oldřich Vybíral | 19.11.2018

Více v příloze včetně kontaktů a základních infromací.

• VÝCHOVA K PODNIKAVOSTI NA SŠ

Oldřich Vybíral | 13.11.2018

Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.

• Jeden svět na školách - Začínáme učit filmem

Oldřich Vybíral | 09.11.2018

Dokumentární film jako pomocník při výuce společenských, historických a globálních souvislostí? Vhodné do vyučovacích hodin občanské nauky, společenských věd, dějepisu, mediální výchovy i mnoha dalších.

• INFORMACE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Oldřich Vybíral | 02.11.2018

Základní informace k přijímacímu řízení na střední školy. Návod jak postupovat od vyplnění přihlášky na SŠ, přes přijímací řízení, po odevzdání zápisového lístku.

• Mezinárodní konference ke spotřebitelskému vzdělávání dětí a mládeže

Oldřich Vybíral | 24.10.2018

Konference je přístupna odborné i laické veřejnosti, každému, koho zajímá, jak přistupují ke spotřebitelskému vzdělávání v různých zemích EU, ale také jaké konkrétní projekty a přístupy se osvědčily v praxi. Na konferenci vystoupí zástupci Evropské komise, zodpovědných ministerstev, škol, spotřebitelských organizací, atd. Konference je mimo jiné určená pro učitele základních a středních škol.

• Rozvoj podnikavosti žáku ZŠ

Oldřich Vybíral | 17.10.2018

Zajímá vás, jak rozvíjet podnikavost žáků na základních školách? Chcete vaši školu zapojit do celonárodního projektu? Schola Empirica rozšiřuje síť podnikavých škol, pojďte se od ledna 2019 také zapojit!

• Kurz: Zákoník práce ve školské praxi

Dagmar Simandelova | 15.10.2018

Kurz se zaměřuje na zákoník práce po jeho rozsáhlé novelizaci z pohledu potřeb školské praxe. Je určený pro vedoucí pedagogické pracovníky. Je akreditován MŠMT.

• Nabídka učebních pomůcek - kolekce hornin a minerálů, stupnic tvrdosti

Oldřich Vybíral | 10.10.2018

Učební pomůcky a další nabídky Galerie Patriot v Tišnově.

• JAK NA ROVNOST, NÁSILÍ A PŘEDSUDKY?

Oldřich Vybíral | 08.10.2018

Workshop pro vyučující středních škol.

• Férová škola - nabídka školení

Oldřich Vybíral | 01.10.2018

Férová škola funguje v rámci neziskové organizace Ligy lidských práv od roku 2012, nyní se zaměřujeme především na pomoc a podporu školám – učitelů a dětí.