• Porady ředitelů - červen 2023

Oldřich Vybíral | 13.06.2023

Podrobnosti níže. Přihlašování na poradu ředitelů SŠ, konzervatoří a VOŠ je již uzavřeno.

• 30. silniční konference - nabídka pro SŠ

Oldřich Vybíral | 26.04.2023

Česká silniční společnost, ve spolupráci se společností Skupina VINCI Construction CS a Vysokou školou Báňskou v Ostravě Vás zve na naši jubilejní konferenci. Pozvánka je určena studentům a učitelům středních škol z celé České republiky. Vstup pro žáky a učitele středních škol je zdarma.

• Multukultura a komunikace - diskusní setkání s tematikou výuky žáků s OMJ

Oldřich Vybíral | 20.04.2023

Diskusní setkání pro všechny, které zajímá téma komunikace s mluvčími z ukrajinsky, rusky, vietnamsky, arabsky a anglicky mluvící komunity.

• Jarní sněm Společnosti pro předškolní výchovu z. s.

Oldřich Vybíral | 15.03.2023

Podrobnosti a přihlašovací link v příloze. Registrace je otevřena do 10.04.2023.

• Pozvánka na poradu ředitelů k rozpisu rozpočtu PVV na rok 2023

Oldřich Vybíral | 10.03.2023

Ekonomické porady ředitelů 27.03. a 29.03.2023. Podrobnosti v přílohách.

• Máme to na talíři a není nám to jedno - praktický seminář Ryby

Oldřich Vybíral | 12.01.2023

Jsou školní jídelny, kde děti ryby jedí a jedí je rády. Ale více je těch, kde je to boj. Příčiny jsou různé. Důležité je, že existují řešení.

• VÝCHOVA K PODNIKAVOSTI NA SŠ - JA CZECH

Oldřich Vybíral | 09.12.2022

Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.

• Rozvoj kompetencí kariérových poradců a Národní cena kariérového poradenství - konference Euroguidance:

Oldřich Vybíral | 15.11.2022

Konference nese název "MEETING THE FUTURE TODAY: Competence development for the European guidance community" a klíčovými tématy bude rozvoj kompetencí kariérových poradců v kontextu budoucích změn společnosti a práce.

• Ideathon na téma inovace v městské mobilitě a chytrých městech.

Oldřich Vybíral | 09.09.2022

Města, ve kterých se bude lépe žít! Připojte se ke skupině nadšenců, studentů, manažerů a zkuste s námi vytvořit inovativní řešení pro lepší život v našich městech – se zaměřením na městskou dopravu. V rámci veletrhů URBIS SMART CITY FAIR a FUTURE MOBILITY, které prezentují moderní řešení pro městskou dopravu, Vám budou k dispozici zástupci průmyslu, experti, kteří Vám pomůžou vaše nápady vypilovat. Vítězné týmy dostanou možnost svá řešení realizovat v rámci specializovaných programů jako je například Technologická Inkubace od CzechInvestu a čekají je i jiné hodnotné ceny.

• Konference Moje budoucnost

Oldřich Vybíral | 01.06.2022

Nová budoucnost žákovských portfolií začne v pátek 17. června 2022, v Brně. Odborníci, lidé z praxe, zástupci samosprávy a další řečníci přednesou své příspěvky k tématu žákovských portfolií, propojování odborného školství a světa praxe a možností vývoje na tomto poli. Součástí konference bude představení nového nástroje, který propojení studentů a firem umožní a významně zjednoduší. Akce je určená pro kariérové a výchovné poradkyně a poradce ve školách, ředitele a managementy škol, zástupce firem a výrobních společností, novináře zaměřené na obor školství a ekonomiky a v neposlední řadě pro odbornou veřejnost z oblasti vzdělávání.