Vloženo: 17.05.2012 10:09
Autor: Martin Zemánek

Organizace

Dům dětí a mládeže Strážnice, příspěvková organizace

Popis akce

• Typ akce: workshop/seminář
  • Začátek: 13.06.2012 9.00
  • Konec: 13.06.2012 15.00
  • Místo: Strážnice, Radějovská 848, 696 62
  • Domeček Strážnice

Obsahová náplň:

• Geoinformační technologie – přiblížení technologie, geografické informační komponenty (základní komponenty, nasazení, princip práce), globální polohový systém (základy funkce, struktura GPS), digitální kartografie (současné pojetí, ukázky).
  • Geocaching – trendová hra – pravidla hry, základní pojmy a postupy, práce s geocachingovými servery, práce s mapou a GPS navigací, logování nálezů, praxe v terénu

Absolventi semináře získají Osvědčení o absolvování semináře s akreditací MŠMT ČR.

Seminář je určen pro pedagogy volného času, pedagogy 2. stupně ZŠ a gymnázií, vychovatele školských zařízení a vedoucí školních zájmových kroužků a klubů.

Přihlášky zašlete nejpozději do 10. 6. 2012 - elektronicky na email jakub.smital@seznam.cz nebo poštou na adresu DDM či osobně v kanceláři projektu.

Info: Jakub Smítal, Kateřina Vajčnerová

Tel:     601 591 036,     601 591 035

Email:  jakub.smital@seznam.cz

Více info na: http://vzdelavaniddmstraznice.webnode.cz/seminare/geoinformatika-v-zivotnim-prostredi-geocaching/