Vloženo: 07.08.2012 10:04
Autor: Martin Zemánek

Organizace

Dům dětí a mládeže Strážnice, příspěvková organizace

Popis akce

• Typ akce: kurz
  • Začátek: 27.09.2012 16.00
  • Konec: 30.09.2012 14.00
  • Místo: Radějov u Strážnice, Lučina 400, 696 67

Kurz je koncipován jako 80% vlastního hraní a sebepoznávání – nové hry (do místnosti i outdoorové), trocha adrenalinu, spolupráce a vzájemná inspirace. Zbylých 20% budou tvořit rozbory, psychologické osobnostní testy a získávání nejdůležitějších poznatků o vedení dětí, kreativitě a přípravě kvalitních programů.

Lektoři:

Mgr. Pavel Rampas (majitel, lektor a konzultant vzdělávací společnosti MIDAS-školení; externí lektor v řadě dalších vzdělávacích agentur; absolvent akreditovaných kurzů v oblastech lektorských dovedností, public relations, mediace a facilitace, poradenských dovedností a dalších)
• Mgr. Rastislav Jankula (manažer projektů ESF, lektor, konzultant, metodik vzdělávání, psychoterapeut, poradce v oblasti manželství, rodičovství a mezilidských vztahů, léčby závislostí. Psychoterapeut v metodě EEG Biofeedback. Je autorem mnoha vzdělávacích a preventivních programů pro žáky a studenty ZŠ a SŠ, projektů ESF.)

Absolventi získají osvědčení o absolvování kurzu s akreditací MŠMT ČR.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky (UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ ZDARMA).

Kurz je určen pro učitele 1. a 2. stupně základních škol, středních škol a gymnázií; vychovatele a pedagogy volného času.

Přihlášky zašlete nejpozději do 20. 9. 2012 elektronicky na email zemanek.pf@seznam.cz nebo na adresu DDM či osobně v kanceláři projektu.

Více informací na: http://vzdelavaniddmstraznice.webnode.cz/kurzy/kurz-zazitkove-pedagogiky/

Textová verze + přihláška: