Vloženo: 23.10.2012 14:47
Autor: Martin Zemánek

Organizace

Dům dětí a mládeže Strážnice, příspěvková organizace

Popis akce

• Typ akce: workshop/seminář
  • Začátek: 12.12.2012 09:00
  • Konec: 12.12.2012 15:00
  • Místo: Strážnice, Radějovská 848, 69662

Seminář o tom, že prevence konfliktů je účinější než jejich řešení. Jak toho docílit a jak se chovat, pokud již konflikt vypukne se můžete dozvědět 12. prosince na dalším z řady vzdělávacích seminářů akreditovaných MŠMT ČR.

Lektor: Mgr. Pavel Rampas

Majitel, konzultant a lektor vzdělávací společnosti Midas. Kromě lektorování vlastních kurzů a vzdělávacích programů působí jako externí lektor pro další vzdělávací agentury, jako jsou Agentura Salvia s.r.o, Elio o.s., Revis Tachov, Francouzsko-česká obchodní komora Praha, NIDM MŠMT a další. Je absolventem mnoha akreditovaných odborných vzdělávacích programů. Disponuje dlouholetými zkušenostmi s organizováním a lektorováním vzdělávání pedagogických pracovníků, zejména v oblasti zážitkové pedagogiky, projektového vyučování apod.

Obsahová náplň:

1. Desatero efektivní komunikace
  2. Neverbální komunikace, její složky a způsob použití
  3. Chování v komunikaci
  4. Efektivní sdělování a práce s informacemi
  5. Mapa konfliktu, prevence konfliktu
  6. Styly a techniky řešení konfliktních situací
  7. Slova a vyjadřování – jejich vliv na konflikt
  8. Modelové situace a jejich řešení

Cena:  Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky (účast zdarma včetně občerstvení).

Absolventi semináře získají Osvědčení o absolvování semináře s akreditací MŠMT ČR.

Seminář je určen pro: ředitele škol a školských zařízení, řídící a ostatní pedagogické pracovníky.

Přihlášky zašlete nejpozději do 10.12.2012 elektronicky na email zemanek.pf@seznam.cz nebo poštou na adresu DDM či osobně v kanceláři projektu.

Info: Bc.Martin Zemánek, tel: 601 591 037

Více informací na: http://vzdelavaniddmstraznice.webnode.cz/seminare/komunikace-prevence-reseni-konfliktu/