školní rok: 2012/2013
kód: A3
Chemická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, Pontassievská 3, Znojmo
Pořadatel kola: ZRUŠENO - Středisko služeb školám Znojmo,Rudoleckého 25
Termín přihlášek: 20.02.2013
Termín konání: 01.03.2013
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Kolář, G., SPgŠ, OA a JŠ Znojmo, Pontassievská 3
tel.: 515 158 106
e-mail.: kolar@gpoa.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Březina Tomáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Kadlečík Tomáš
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
3. |
Oulehla Jan
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Půček Petr
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Bětík Karel
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Baráková Valerie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
Krátký Jindřich
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
Jiřičková Markéta
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
9. |
Ježek Jan
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
Kadlečíková Nela
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
Hušková Kateřina
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Trochta David
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
13. |
Čiberová Hana
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14. |
Nečas Milan
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
15. |
Chaloupková Denisa
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|