školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.01.2014
Termín konání: 22.01.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Romana Loydová, Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765
e-mail.: loydova@zsmladeze.cz
" Soutěžící v okresním kole mají na řešení úloh 4 hodiny čistého času "
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Monhart Jakub
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Tomek Richard
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Imrichová Anna
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Neuwirthová Tereza
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Mušková Kateřina
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
6. |
Březina Jindřich
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
7. |
Jaroš Antonín
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
8. |
Kovářík Vojtěch
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
9. |
Oulehla Jan
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
10. |
Vlčková Tereza
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
11. |
Radek Škaroupka
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
12. |
Kerhartová Marie
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
13. |
Muchová Kristina
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
14. |
Radkovský David
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
15. |
Vojtěch Jan
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
16. |
Votavová Anna
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
17. |
Mencl Petr
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
18. |
Pisařovicová Lucie
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
19. |
Stromko Jakub
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
20. |
Ságnerová Nikol
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
21. |
Vavřina Jan
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
11. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
22. |
Beneš David
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
12. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
23. |
Grossberger Daniel
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
12. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
24. |
Matula Bruno
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
13. |
úspěšný: ne
|
25. |
Mašek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
13. |
úspěšný: ne
|