školní rok: 2013/2014 kód: A02

Fyzikální olympiáda

Jihomoravský kraj

Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
Termín přihlášek: 07.04.2014
Termín konání: 16.04.2014
Prezence: 8:45 - 9:00

 

Kontaktní osoba:

Mgr. Ladislav Dvořák

ZŠ Laštůvkova, Brno

tel: 725 253 193

e-mail:dvorak@zslastuvkova.cz

Přiložené soubory

Pozvánka do KK (902.42 KB)

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Orságová Kateřina
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
1.
body: 28.25
úspěšný: ano
2. Chmelařová Aneta
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
2.
body: 28.0
úspěšný: ano
3. Konvičková Lucie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
3.
body: 27.25
úspěšný: ano
4. Svoboda Filip
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
4.
body: 26.0
úspěšný: ano
5. Ciprysová Ivana
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
5.
body: 25.5
úspěšný: ano
6. Freibergerová Eliška
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
6.
body: 24.5
úspěšný: ano
7. Novotná Markéta
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
7.
body: 24.25
úspěšný: ano
8. Staňová Zdena
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
8.
body: 23.25
úspěšný: ano
9. Vlčková Tereza
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
9.
body: 22.5
úspěšný: ano
10. Koudelková Adéla
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
10.-11.
body: 22.0
úspěšný: ano
11. Pospíšil Marek
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
10.-11.
body: 22.0
úspěšný: ano
12. Hrubý Otto
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
12.
body: 21.75
úspěšný: ano
13. Buchlovský Pavel
Základní škola Blansko, Erbenova 13
13.-14.
body: 21.25
úspěšný: ano
14. Fouček Šimon
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
13.-14.
body: 21.25
úspěšný: ano
15. Kadlec Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
15.
body: 20.25
úspěšný: ano
16. Koudelka Vojtěch
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
16.
body: 18.5
úspěšný: ano
17. Buchlovská Kateřina
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
17.
body: 18.0
úspěšný: ano
18. Plhalová Žaneta
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
18.
body: 17.5
úspěšný: ano
19. Orság Martin
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
19.
body: 13.0
úspěšný: ne
20. Suchomel Josef
Základní škola, Tišnov, Smíškova 840
20.
body: 12.25
úspěšný: ne
21. Mašek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
21.-22.
body: 10.0
úspěšný: ne
22. Černoch Lukáš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
21.-22.
body: 10.0
úspěšný: ne
23. Nejedlý Dominik
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
23.-24.
body: 9.5
úspěšný: ne
24. Pavelka Vítězslav
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
23.-24.
body: 9.5
úspěšný: ne
25. Grunwald Adam
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
25.
body: 4.0
úspěšný: ne
26. Macků Jakub
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
26.
body: 2.0
úspěšný: ne