školní rok: 2013/2014 kód: A2

Fyzikální olympiáda

Znojmo

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Termín přihlášek: 20.03.2014
Termín konání: 27.03.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin

Kontaktní osoba:

Mgr. Michaela Skopalová, ZŠ a MŠ, Znojmo, Pražská 98

tel.: 515 241 227

e-mail.: michaela.de@centrum.cz

www.fyzikalniolympiada.cz

 

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1.
postup
Konvičková Lucie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
1.
body: 32.0
úspěšný: ano
2.
postup
Fouček Šimon
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
2.
body: 31.0
úspěšný: ano
3.
postup
Vlčková Tereza
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
3.
body: 29.0
úspěšný: ano
4.
postup
Mašek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
4.
body: 27.0
úspěšný: ano
5. Jandorová Dominika
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
5.
body: 21.0
úspěšný: ano
6. Hřebabecká Elena
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
6.-7.
body: 18.0
úspěšný: ano
7. Vojtěch Jan
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
6.-7.
body: 18.0
úspěšný: ano
8. Lattnerová Eva
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
8.
body: 16.0
úspěšný: ano
9. Matušková Blanka
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
9.-10.
body: 15.0
úspěšný: ano
10. Šmerdová Marie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
9.-10.
body: 15.0
úspěšný: ano
11. Hájek Luboš
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
11.-12.
body: 14.0
úspěšný: ne
12. Kopečková Jana
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
11.-12.
body: 14.0
úspěšný: ne
13. Votavová Anna
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
13.
body: 13.0
úspěšný: ne
14. Maňurová Markéta
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
14.-15.
body: 9.0
úspěšný: ne
15. Slámová Terezie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
14.-15.
body: 9.0
úspěšný: ne
16. Sedláček Jaromír
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
16.
body: 8.0
úspěšný: ne
17. Motin Shmuel
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
17.
body: 6.0
úspěšný: ne