školní rok: 2013/2014
kód: A04
Biologická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 14.03.2014
Termín konání: 26.03.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Vítková, G, SPgŠ, OA a JŠ Znojmo, Pontassievská 3
tel.: 515 158 110
e-mail.: vitkova@gpoa.cz
Soutěžící si na soutěž přinesou pastelky barvy: modrá, zelená, červená, žlutá, oranžová, hnědá a černá.
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Konvičková Lucie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 156.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Reiterová Daniela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 147.5
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Grunová Štěpánka
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 139.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Mušková Kateřina
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 137.0
úspěšný: ano
|
5. |
Maurerová Iveta
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
body: 134.5
úspěšný: ano
|
6. |
Oulehla Jan
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
body: 110.25
úspěšný: ano
|
7. |
Titěrová Marta
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
body: 106.75
úspěšný: ano
|
8. |
Bořecká Eva
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
8. |
body: 106.5
úspěšný: ano
|
9. |
Kotouč Jakub
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
9. |
body: 102.5
úspěšný: ano
|
10. |
Svobodová Lenka
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
body: 102.0
úspěšný: ano
|
11. |
Karalupová Veronika
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
11. |
body: 100.5
úspěšný: ano
|
12. |
Mašek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
12. |
body: 98.0
úspěšný: ano
|
13. |
Losíková Eliška
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
body: 96.5
úspěšný: ano
|
14. |
Krejčí Jana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
14. |
body: 92.5
úspěšný: ne
|
15. |
Kabilková Michaela
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
15. |
body: 87.75
úspěšný: ne
|
16. |
Radek Škaroupka
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
body: 85.5
úspěšný: ne
|
17. |
Raab Petr
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
17. |
body: 85.0
úspěšný: ne
|
18. |
Procházka Daniel
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
18. |
body: 83.5
úspěšný: ne
|
19. |
Šedivá Kateřina
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
19. |
body: 83.25
úspěšný: ne
|
20. |
Holcmanová Tereza
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
20. |
body: 80.0
úspěšný: ne
|
21. |
Dvořák Vítězslav
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
21. |
body: 77.5
úspěšný: ne
|
22. |
Schneider Marek
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
22. |
body: 73.0
úspěšný: ne
|
23. |
Sedláček Jaromír
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
23. |
body: 72.5
úspěšný: ne
|
24. |
Marcela Řezková
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
24. |
body: 70.0
úspěšný: ne
|
25. |
Šťastná Lada
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
body: 69.0
úspěšný: ne
|
26. |
Bouzková Andrea
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
26. |
body: 65.25
úspěšný: ne
|
27. |
Švarcová Lucie
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
27. |
body: 65.0
úspěšný: ne
|
28. |
Jordánek Jonáš
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
28. |
body: 62.5
úspěšný: ne
|
29. |
Mička Petr
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
29. |
body: 61.5
úspěšný: ne
|
30. |
Kremláčková Karolína
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
30. |
body: 60.5
úspěšný: ne
|
31. |
Fialová Lenka
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
31. |
body: 59.0
úspěšný: ne
|
32. |
Svoboda David
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
32. |
body: 55.75
úspěšný: ne
|
33. |
Sedlák Daniel
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
33. |
body: 54.0
úspěšný: ne
|
34. |
Klašková Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
34. |
body: 50.0
úspěšný: ne
|
35. |
Hošpesová Anna
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
35. |
body: 48.75
úspěšný: ne
|
36. |
Kryštofová Vendula
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
36. |
body: 48.0
úspěšný: ne
|
37. |
Hajdíková Michaela
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
37. |
body: 46.25
úspěšný: ne
|
38. |
Škrdlová Tereza
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
38. |
body: 40.75
úspěšný: ne
|
39. |
Blekaityte Nereida
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
39. |
body: 40.0
úspěšný: ne
|