školní rok: 2013/2014
kód: A07
Dějepisná olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 15.12.2013
Termín konání: 28.01.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Valová, Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okres Znojmo
tel.: 515 258 116
e-mail.: zs.blizkovice@seznam.cz
Organizátor okresního kola, společně s okresní komisí DěO, upravil počet přihlášených žáků, kteří postupují do okresního kola. Postupuje vždy vítěz školního kola ( i když není úspěšným řešitelem) a úspěšný řešitel, který získal ve škoním kole 41 a více bodů.
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Kraus Ondřej
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
1. |
body: 83.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Grunová Marie
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 83.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Grunová Štěpánka
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 82.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Radek Škaroupka
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
body: 80.5
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Buršík Miroslav
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 79.5
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Soukupová Marie
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 79.5
úspěšný: ano
|
7. |
Mušková Kateřina
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
7. |
body: 75.5
úspěšný: ano
|
8. |
Oulehla Jan
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
body: 73.0
úspěšný: ano
|
9. |
Škárková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 72.0
úspěšný: ano
|
10. |
Bulín Josef
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 70.5
úspěšný: ano
|
11. |
Svoboda David
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 70.5
úspěšný: ano
|
12. |
Radkovský David
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
13. |
Horáková Michaela
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
14. |
Turek Dominik
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
14. |
body: 66.5
úspěšný: ano
|
15. |
Duda Michal
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
15. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
16. |
Šťastná Lada
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
17. |
Hradilová Zuzana
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 61.5
úspěšný: ano
|
18. |
Mojžíšová Jana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 61.5
úspěšný: ano
|
19. |
Jirovská Renata
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
19. |
body: 61.0
úspěšný: ano
|
20. |
Dvořák Vítězslav
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
20.-21. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
21. |
Liebigerová Kateřina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
20.-21. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
22. |
Koriťáková Kateřina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
22. |
body: 59.0
úspěšný: ne
|
23. |
Králík Jan
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
23. |
body: 58.0
úspěšný: ne
|
24. |
Cvach Václav
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
24. |
body: 57.5
úspěšný: ne
|
25. |
Vajčnerová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
body: 57.0
úspěšný: ne
|
26. |
Nesvačil Pavel
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
26. |
body: 56.5
úspěšný: ne
|
27. |
Smolíková Tereza
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
27. |
body: 54.0
úspěšný: ne
|
28. |
Hortová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
28. |
body: 53.0
úspěšný: ne
|
29. |
Heroldová Adéla
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
29. |
body: 52.5
úspěšný: ne
|
30. |
Konvalina Michal
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
30. |
body: 52.0
úspěšný: ne
|
31. |
Náhodová Eliška
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
31. |
body: 51.5
úspěšný: ne
|
32. |
Griebaum Michal
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
32.-33. |
body: 48.5
úspěšný: ne
|
33. |
Suchomelová Iveta
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
32.-33. |
body: 48.5
úspěšný: ne
|
34. |
Kočárová Tereza
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
34. |
body: 48.0
úspěšný: ne
|
35. |
Balíková Sára
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
35. |
body: 47.0
úspěšný: ne
|
36. |
Kněžíčková Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
36. |
body: 43.0
úspěšný: ne
|
37. |
Šmerdová Marie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
37. |
body: 37.0
úspěšný: ne
|
38. |
Jodas Filip
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
38. |
body: 36.5
úspěšný: ne
|
39. |
Uhlíř Lukáš
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
39. |
body: 34.0
úspěšný: ne
|
40. |
Baláž Lukas
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
40. |
body: 23.0
úspěšný: ne
|