školní rok: 2014/2015
kód: A4
Biologická olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno 658 12
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 28.02.2015
Termín konání: 27.04.2015
Prezence: 7.45
Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Zajíčková
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
tel.: 549 524 111
e-mail: zajickova@luzanky.cz
Přiložené soubory
Propozice (42.00 KB)
Propozice a pozvánka - okresní kolo (41.00 KB)
Výsledková listina (14.92 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Pelánek Ondřej
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
1. |
body: 151.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Svěrák Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
body: 144.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Klinkovská Veronika
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
3. |
body: 143.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Česnek Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 142.5
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Sponar Vojtěch
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
5. |
body: 137.5
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Procházka Vít
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
body: 131.5
úspěšný: ano
|
7. |
Sukačová Tereza
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 122.5
úspěšný: ano
|
8. |
Florová Magdalena
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
8. |
body: 119.0
úspěšný: ano
|
9. |
Tarabová Marie
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 116.0
úspěšný: ano
|
10. |
Pospíšil Jakub
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10. |
body: 115.5
úspěšný: ano
|
11. |
Michnová Karolína
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
11. |
body: 115.0
úspěšný: ano
|
12. |
Vondřejc Jakub
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
12. |
body: 114.0
úspěšný: ano
|
13. | Smolková Lucie | 13. |
body: 109.0
úspěšný: ano
|
14. |
Životská Tereza
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
14. |
body: 108.0
úspěšný: ano
|
15. |
Vejtasová Jitka
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
15. |
body: 107.5
úspěšný: ano
|
16. |
Gombíková Johana
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
16. |
body: 106.5
úspěšný: ano
|
17. |
Hladíková Leona
Základní škola Brno, Hamry 12, příspěvková organizace
|
17. |
body: 105.5
úspěšný: ano
|
18. |
Procházková Pavla
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
18. |
body: 105.0
úspěšný: ano
|
19. |
Ryšavá Gabriela
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
19. |
body: 104.5
úspěšný: ano
|
20. |
Navrátilová Kristýna
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
20. |
body: 103.0
úspěšný: ano
|
21. |
Göghová Zuzana
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
21. |
body: 101.0
úspěšný: ano
|
22. |
Ocetková Terezie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
22. |
body: 98.5
úspěšný: ano
|
23. |
Blahová Viktorie
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
23. |
body: 94.5
|
24. |
Auermüllerová Anna
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
24.-25. |
body: 94.0
|
25. |
Procházka Tomáš
Základní škola Brno, Hamry 12, příspěvková organizace
|
24.-25. |
body: 94.0
|
26. |
Sestrienková Veronika
Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace
|
26. |
body: 93.0
|
27. |
Janoušková Kateřina
Základní škola Brno, Hamry 12, příspěvková organizace
|
27. |
body: 90.0
|
28. |
Bergmann Ondřej
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
28.-29. |
body: 85.0
|
29. |
Réman Aleš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
28.-29. |
body: 85.0
|
30. |
Šmikmátorová Anna
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
30. |
body: 84.5
|
31. |
Štěpánová Magdalena
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
31. |
body: 80.5
|
32. |
Groš Tomáš
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
32. |
body: 80.0
|
33. |
Novotná Gabriela
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
33. |
body: 79.5
|
34. |
Procházková Hedvika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
34. |
body: 76.0
|
35. |
Čapáková Markéta
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
35. |
body: 74.0
|
36. |
Pachl Přemysl
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
36. |
body: 70.5
|
37. |
Nečas Jakub
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
37. |
body: 70.0
|
38. |
Havlíček Tomáš
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
38. |
body: 69.5
|
39. |
Jabůrková Nikita
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
39. |
body: 54.0
|
40. |
Šujanová Marie
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
40. |
body: 53.5
|
41. |
Kocourková Dominika
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
41. |
body: 49.0
|
42. |
Klímová Petra
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
42. |
body: 44.0
|
43. |
Bobek Vojtěch
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
- | |
44. |
Fedorová Nikola
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
- | |
45. | Mikšík Albert | - | |
46. |
Müller Filip
Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace
|
- | |
47. |
Prchalová Marta
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
- | |
48. |
Setínková Nikola
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
- | |
49. |
Synek Jiří
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
|
- | |
50. |
Vlach Josef
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
|
- | |
51. |
Žižlavská Eliška
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
- |