školní rok: 2010/2011
kód: A13
Pythagoriáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 11.03.2011
Termín konání: 24.03.2011
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Popelková, Základní škola, Znojmo, Pražská 98
tel.: 515 241 227, e-mail: popelkova@zsprazska.cz
Přiložené soubory
Informace k soutěži (55.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Stulhofer Jan
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Březina Tomáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Ryšavý Tomáš
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Blatná Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Kadlečík Tomáš
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
6. |
Bystrianská Lucie
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
Macháč Denis
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
8. |
Neuwirth Karel
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
9. |
Novosad Jan
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
Votava Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
Blatná Karolína
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Charvát Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
13. |
Goldová Lucie
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
14. |
Pokorná Alena
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
15. |
Krejčí Ivana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
16. |
Kročilová Michaela
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
17. |
Kubic Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
18. |
Samek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
19. |
Bachan Lukáš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
20. |
Hiessová Kateřina
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
21. |
Jeřábek Filip
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
22. |
Stančík Josef
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
23. |
Brounek Lukáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
24. |
Hrůzová Marie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
Navrkalová Eliška
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
26. |
Zelený David
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
|