školní rok: 2016/2017 kód: A4

Biologická olympiáda

kategorie:

Jihomoravský kraj

Stav: vyúčtování
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno 638 12
Termín přihlášek:
Termín konání: 17.05.2017
Prezence: 8:15

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Slámová Hana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
1.
body: 178.5
úspěšný: ano
2. Šilhánová Vendula
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
2.
body: 169.0
úspěšný: ano
3. Grofová Ema
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
3.
body: 163.5
úspěšný: ano
4. Holíčková Marie
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
4.
body: 162.5
úspěšný: ano
5. Ambrozková Magdalena
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
5.
body: 162.0
úspěšný: ano
6. Rosota Amanda
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
6.
body: 160.5
úspěšný: ano
7. Hrdoušek Jan
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
7.
body: 159.0
8. Reiterová Hana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
8.
body: 155.5
úspěšný: ano
9. Galušková Veronika
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
9.
body: 155.0
úspěšný: ano
10. Vlasáková Kristýna
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
10.
body: 153.5
úspěšný: ano
11. Čech Lubor
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
11.
body: 153.0
úspěšný: ano
12. Culek Ondřej
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
12.
body: 150.5
úspěšný: ano
13. Kristová Barbora
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
13.
body: 147.5
úspěšný: ano
14. Tesařová Jana
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
14.
body: 145.0
úspěšný: ano
15. Blahová Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
15.
body: 143.5
úspěšný: ano
16. Galuška Marek
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
16.
body: 143.0
úspěšný: ano
17. Vavřík Jakub
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
17.
body: 138.0
úspěšný: ano
18. Kubáčková Lucie
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
18.
body: 137.0
úspěšný: ano
19. Hrnčíř Adam
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
19.
body: 135.0
úspěšný: ano
20. Křížová Veronika
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
20.
body: 133.0
úspěšný: ano
21. Ženatová Adéla
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
21.
body: 131.0
úspěšný: ano
22. Škrabalová Anna
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
22.
body: 128.5
úspěšný: ano
23. Dobšík Michal
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
23.
body: 128.0
úspěšný: ano
24. Špičáková Iveta
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
24.
body: 127.0
úspěšný: ano
25. Tomšíková Alena
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
25.
body: 124.0
úspěšný: ano
26. Hromková Viktorie
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
26.
body: 123.5
úspěšný: ano
27. Hanušková Marika
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
27.
body: 118.5
úspěšný: ano
28. Halvová Tereza
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
28.-29.
body: 102.0
29. Zemánková Edita
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
28.-29.
body: 102.0
30. Pejchlová Klára
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
-