školní rok: 2016/2017 kód: A4

Biologická olympiáda

kategorie:

Brno město

Podřízená kola

Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, 638 00 Brno
Termín přihlášek: 04.04.2017
Termín konání: 20.04.2017
Prezence: 7.45

Přiložené soubory

Propozice k BiO (40.50 KB)
Pozvánka do OK (42.00 KB)

Soutěžící

Jméno
1.
postup
Slámová Hana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
2.
postup
Grofová Ema
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
3.
postup
Blahová Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
4.
postup
Šilhánová Vendula
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
5.
postup
Kristová Barbora
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
6.
postup
Kubáčková Lucie
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
7. Klapetek Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
8. Sovová Anna
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
9. Haluza Vojtěch
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
10. Malá Kateřina
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
11. Šťavíčková Michaela
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
12. Müllerová Hana
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
13. Sedláčková Radka
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
14. Pivničková Veronika
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
15. Cendelínová Lucie
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
16. Novotný Lukáš
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
17. Matějková Michaela
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
18. Dražanová Jana
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
19. Hartman Karel
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
20. Jedličková Anežka
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
21. Kovářová Michaela
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
22. Kühnová Michaela
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
23. Hanounová Sofie
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
24. Mitášová Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
25. Bačáková Barbora
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
26. Ševčíkpvá Veronika
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
27. Vaněrka Ondřej
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
28. Drápelová Lucie
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
29. Romanová Adéla
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
30. Schoberová Julie
31. Čermáková Amálie
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
32. Klíčová Tereza
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
33. Vrána Tomáš
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
34. Miškuf Matúš
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
35. Křivánek Václav
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
36. Menšíková Sabina
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
37. Banská Halina
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
38. Rodopská Simona
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
39. Rauš Lukáš
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
40. Póčová Denisa
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
41. Ruttkayová Jana
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
42. Dospěl Pavel
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
43. Ruttkayová Martina
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
44. Andrýs Kryštof
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
45. Brabec Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
46. Charvátová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
47. Chmela Nicolas
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
48. Dvořáková Vendula
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
49. Dvořáková Alžběta
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
50. Frankl Tibor
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
51. Havířová Věra
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
52. Křížová Veronika
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
53. Pelánková Klára
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
54. Poláčková Vendula
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
55. Růžičková Anna
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
56. Segeťová Stela
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
57. Vacula Jan
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
58. Šťastná Iveta
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38