školní rok: 2016/2017 kód: A13

Pythagoriáda

Brno venkov

Podřízená kola

Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: Středisko volného času Ivančice, Zemědělská 2, 664 91 Ivančice
Termín přihlášek: 15.04.2017
Termín konání: 17.05.2017
Prezence: 11:30-12:00

 Kontaktní osoba:

Simona Chabinová, Středisko volného času Ivančice, Zemědělská 2, 66491 Ivančice, chabinova@svcivancice.cz; 604407269

 

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Švendová Kamila
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
1.
body: 15.0
úspěšný: ano
2. Dvořáková Zuzana
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
2.
body: 14.0
úspěšný: ano
3. Vítek Otakar
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
2.
body: 14.0
úspěšný: ano
4. Řídký Radek
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
2.
body: 14.0
úspěšný: ano
5. Kettmannová Lea
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
3.
body: 13.0
úspěšný: ano
6. Mazálková Libuše
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
3.
body: 13.0
úspěšný: ano
7. Novák Milan
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
3.
body: 13.0
úspěšný: ano
8. Blahová Ema
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
9. Hochmanová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
10. Kalousek Petr
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
11. Knotek Martin
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
12. Oblouk Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
13. Tran Duc Anh
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
14. Valíčková Veronika
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
15. Zapletalová Julie
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
16. Šicner Matěj
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
17. Životská Kristýna
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 12.0
úspěšný: ano
18. Hlavičková Ema
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
19. Hrozek David
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
20. Markel Lukáš
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
21. Sadílek Robert
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
22. Schovánek Ondřej
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
23. Trnková Anna
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
24. Štěpánková Zdeňka
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
25. Šumanová Lucie
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
5.
body: 11.0
úspěšný: ano
26. Chvátil Mikuláš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
27. Komárek Jarolsav
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
28. Lejdar David
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
29. Mačák Daniel
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
30. Mašek David
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
31. Pavelka Tomáš
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
32. Rexa David
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 10.0
úspěšný: ano
33. Balák Artur
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
7.
body: 9.0
úspěšný: ne
34. Dobeš Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
7.
body: 9.0
úspěšný: ne
35. Kadlečíková Helena
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 9.0
úspěšný: ne
36. Lata Vojtěch
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 9.0
úspěšný: ne
37. Abbod Adam
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
38. Axman Michal
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
39. Kokešová Michaela
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
40. Pavlíková Veronika
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
41. Peroutka Jan Josef
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
42. Pražák Adam
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
43. Rychlý Jindřich
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
44. Sobek David
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
45. Čejková Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
46. Řeřucha Jakub
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
47. Štěpanovská Marie
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
8.
body: 8.0
úspěšný: ne
48. Benešová Veronika
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
49. Burda Daniel
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
50. Gelnar Matěj
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
51. Pauk Petr
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
52. Podracká Anna
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
53. Polášková Karolína
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 7.0
úspěšný: ne
54. Seyčková Tereza
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
10.
body: 6.0
úspěšný: ne
55. Odehnal Jakub
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
11.
body: 5.0
úspěšný: ne
56. Chaloupka Martin
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
12.
body: 4.0
úspěšný: ne
57. Kopečný Ivo
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
12.
body: 4.0
úspěšný: ne
58. Belušková Nela
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
59. Brabec Viktor
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnil se OK
60. Brixa Teodor
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnil se OK
61. Chalupník Štěpán
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnil se OK
62. Hofmanová Veronika
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
63. Horáková Karolína
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
64. Hájková Anna
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
65. Janoušková Veronika
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
66. Jiří Culek
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnil se OK
67. Juránková Apolena -
slovní: Nezúčastnila se OK
68. Kamanová Barbora
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
69. Klusoň Jan
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
70. Kotačka Adam
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnil se OK
71. Kristová Klára
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
72. Kubíčková Romana
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnila se OK
73. Mynářová Jana
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
74. Pikula Lukáš
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnil se OK
75. Pikulová Monika
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
76. Ryšavý Adam
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnil se OK
77. Sečkařová Nela
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
78. Svobodová Klára
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
79. Tomešková Kateřina
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
80. Ullmann Jan
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnil se OK
81. Unge Anika
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
82. Wronková Denisa
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
83. Zamazal Marek
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
84. Černá Sabina
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
85. Šlechtická Kateřina
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
slovní: Nezúčastnila se OK
86. Žalud Adam
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
-
slovní: Nezúčastnil se OK