školní rok: 2016/2017
kód: A23
Soutěž v programování
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: Gymnázium Vídeňská 47, Brno
Pořadatel kola: Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 24.02.2017
Termín konání: 06.03.2017
Prezence: 8:00-8:30
Kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Antonovičová SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno tel.: 549 524 124, 723 368 276 e-mail: zdenka@luzanky.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Luc Ronald
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Dobrovolný Filip
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
2. |
body: 51.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Kuchyňka Jiří
Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace
|
3. |
body: 47.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Balážik Štěpán
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 46.0
úspěšný: ano
|
5. |
Šťastný Jakub
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 45.0
úspěšný: ano
|
6. |
Pýrek Filip
Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace
|
6. |
body: 44.5
|
7. |
Novotný Tomáš
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 44.0
|
8. |
Zvoníček Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 41.0
|
9. |
Kuhejda Ondřej
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
body: 36.0
|
10. |
Jirgl Karel
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 33.0
|
11. |
Klepáč Daniel
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 33.0
|
12. |
Kozina David
Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace
|
12.-14. |
body: 30.0
|
13. |
Mikušek Ota
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
12.-14. |
body: 30.0
|
14. |
Štarman Jakub
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
|
12.-14. |
body: 30.0
|
15. |
Kramář Dalibor
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 27.0
|
16. |
Křivka Adam
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
16. |
body: 26.0
|
17. |
Jašek David
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
17. |
body: 25.0
|
18. |
Plch Marcel
Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
|
18. |
body: 15.0
|
19. |
Strnad Patrik
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
|
19. |
body: 2.0
|