školní rok: 2009/2010
kód: A13
Pythagoriáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 26.03.2010
Termín konání: 05.05.2010
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Popelková
Základní škola, Znojmo, Pražská 98
tel.:515 241 227, e-mail: popelkova@zsprazska.cz
Přiložené soubory
Pythagoriáda-informace (49.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Lapešová Jana
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
Vrána Lukáš
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
Kadlečík Tomáš
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
4. |
Volfová Aneta
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Charvát Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
6. |
Konečný Daniel
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
7. |
Krátký Jindřich
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
Mais Jan
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
Votava Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
Bachan Lukáš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
11. |
Blatná Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Kotková Anna
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
13. |
Plachá Nikola
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14. |
Šandová Hana
Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
15. |
Bystrianská Lucie
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
Bětík Karel
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17. |
Grunová Kateřina
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
18. |
Hájek Bohumír
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
19. |
Půčková Bára
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
20. |
Vančurová Ludmila
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
|
21. |
Vašina Jan
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
22. |
Florián Daniel
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
23. |
Juřenová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
24. |
Ludvík Dominik
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25. |
Macháč Denis
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
26. |
Novosad Jan
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
27. |
Rožníková Petra
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
28. |
Skřivánková Lucie
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
29. |
Slavíček Marek
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
30. |
Švejkar Jiří
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
31. |
Klímová Barbora
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
32. |
Košíček Jan
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
33. |
Krejčí Ivana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
34. |
Neuwirth Karel
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
35. |
Sternatová Sabina
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
36. |
Tručková Marie
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
37. |
Urbánek Patrik
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
38. |
VOLCOVÁ Jana
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
39. |
Vajdíková Barbora
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
40. |
Šoba Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
41. |
Dabrówková Sára
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
42. |
Dvořák Kamil
Základní škola Lubnice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
43. |
Fiala Lukáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
44. |
Grunová Jana
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
45. |
Hiessová Kateřina
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
46. |
Jacko Jakub
Základní škola Lubnice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
47. |
Jeřábek Filip
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
48. |
Sklenářová Kristýna
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
49. |
Šarešová Vendula
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
50. |
Cafourek Jan
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
51. |
Fialová Kateřina
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
52. |
Hekrle Michal
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
53. |
Hrůzová Marie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
54. |
Kročilová Michaela
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
55. |
Kudrnová Aneta
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
56. |
Leová Lucie
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
57. |
Sedláčková Kristýna
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
58. |
Třešňák Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
|
59. |
Vaněk Michal
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
60. |
Vařeka Adam
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
61. |
Čechová Magdaléna
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
62. |
Hasprová Dominika
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
63. |
Holíková Hana
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
64. |
Louštilová Aneta
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
65. |
Mazur Dominik
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
66. |
Petříček Rudolf
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
67. |
Houšťová Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|