Vloženo: 26.02.2019 22:01
Autor: Zdeněk Peša

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace, Hliníky 108, 679 74 Olešnice, okr. Blansko, vypisuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky s aprobací: matematika a chemie, matematika a fyzika nebo matematika a biologie Požadavky: • vzdělání splňující podmínky zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění, • ochota zapojit se do rozšiřujících aktivit školy, • dobrá znalost práce s PC, • samostatnost, profesionalita, loajalita. V případě zájmu nabízíme služební byt. Nástup od 1. 9. 2019. Strukturovaný životopis zasílejte na skola@olesnice.cz do 30. 4. 2019. Součástí výběrového řízení je pohovor, o jehož termínu budete informováni na Vámi poskytnutý email.

Reagovat na inzerát