Vloženo: 12.05.2021 13:40
Autor: Marie Žáková

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

ZŠ J. A. Komenského a ZŠ a MŠ Dr. Joklíka, příspěvkové organizace města Kyjova, hledají zájemce na obsazení pracovního místa školního psychologa. Jedná se o pozici sdíleného psychologa na plný týdenní úvazek pro obě školy (ZŠ J. A. Komenského 0,6 úvazku, ZŠ a MŠ Dr. Joklíka 0,4 úvazku). Je také možné využít jen jednoho ze dvou nabízených úvazků. Termín nástupu 1. 9. 2021. Pracovní náplň školního psychologa vychází ze standardních požadavků na poskytování služeb v rámci školního poradenského pracoviště. Požadujeme ukončené vzdělání splňující kvalifikační předpoklady pro práci školního psychologa podle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Žádosti s motivačním dopisem doložené profesním životopisem a doklady o kvalifikaci zasílejte elektronicky na reditel@zsjoklik.cz, radek.klech@zskyjov.cz do 31. 7. 2021.

Reagovat na inzerát