Vloženo: 19.02.2021 14:06
Autor: Marie Žáková

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

ZŠ J. A. Komenského a ZŠ a MŠ Dr. Joklíka, příspěvkové organizace města Kyjova, hledají zájemce na obsazení pracovního místa školního psychologa. Jedná se o práci pro dvě samostatné organizace na plný týdenní úvazek s termínem nástupu nejdříve od 1. 4. 2021. Pracovní náplň školního psychologa vychází ze standardních požadavků na poskytování služeb v rámci školního poradenského pracoviště. Požadujeme ukončené vzdělání splňující kvalifikační předpoklady pro práci školního psychologa podle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Žádosti s motivačním dopisem doložené profesním životopisem a doklady o kvalifikaci zasílejte elektronicky na reditel@zsjoklik.cz, radek.klech@zskyjov.cz do 19. 3. 2021.

Reagovat na inzerát