Vloženo: 03.07.2015 13:11

• Začátek: 08.06.2015
  • Konec: 31.10.2015
  • Místo: , ,

Stejně jako v loňském roce byl spuštěn v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet soutěžní kvíz.

Soutěž "Kraje pro bezpečný internet"

V jeho druhém ročníku je v současné době zapojeno celkem devět krajů. Hlavní cílovou skupinou, kterou se snažíme oslovit, jsou opět žáci základních a středních škol.
Pro jejich proškolení jsou na webových stránkách projektu www.kpbi.cz připraveny tematicky dělené e-learningové kurzy. Jako již tradičně budou zároveň formou on-line vědomostního kvízu probíhat soutěže žáků o věcné ceny od společnosti Microsoft s.r.o. Soutěž proběhne v rozmezí 8. června až 31. října 2015 a její pravidla jsou zveřejněna společně s on-line vědomostním kvízem na výše uvedených webových stránkách.
Ráda bych Vás požádala o předání informace o tomto projektu učitelům, kteří se touto oblastí při výuce zabývají, a o jeho propagaci vyvěšením informačního plakátu, jehož elektronickou verzi naleznete v příloze mého dopisu, ve třídách Vaší školy.