• 6. ročník soutěže "Mladí designéři"

Pavla Tichá | 09.05.2018

Společnost ŠKODA AUTO pořádá již šestým rokem soutěž s názvem „Mladí designéři“. Jedná se o soutěž pro ty nejmladší školáky (první stupeň základních škol) a jejím cílem je podpořit a motivovat kreativního ducha dětí. Zasílám odkaz na video z vyhlášení „Mladých Designérů“ z minulého ročníku. https://www.youtube.com/watch?v=SeqIMr6mt9w

• BRNĚNSKÉ DĚTSKÉ DIVADLO - konkurz 2018

Oldřich Vybíral | 03.05.2018
  • Mladí designéři 2018

Oldřich Vybíral | 02.05.2018

Společnost ŠKODA AUTO pořádá již šestým rokem soutěž s názvem „Mladí designéři“. Jedná se o soutěž pro ty nejmladší školáky a jejím cílem je podpořit a motivovat kreativního ducha dětí.

• KAM ZA SPORTEM V BRNĚ - pozvánka na výstavu

Oldřich Vybíral | 06.04.2018

Výstava seznamuje s ukázkou nově chystaných sportovních areálů na území města Brna, ale také s plány do budoucnosti týkajícími se brněnského sportu a bude doprovázena fotografiemi se sportovní tématikou.

• Veletrh věda, výzkum, inovace 2018

Jana Konečná Horká | 28.03.2018

Připravuje se III. ročník veletrhu v období 15. - 17. května 2018.

• Svět očima dětí

Jana Konečná Horká | 27.03.2018

Vyhlášen nový ročník soutěže.

• ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH a ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

Oldřich Vybíral | 26.03.2018

Celorepubliková soutěž týmových skladeb Česko se hýbe ve školách je jedním ze stěžejních projektů iniciativy Česko se hýbe, jehož hlavním cílem je motivovat českou populaci k pravidelnému pohybu a zdravějším stravovacím návykům. Jedno bez druhého nemůže fungovat jako předpoklad pevného zdraví a zejména preventivního boje s obezitou, který je, vzhledem pro celou naši populaci více než aktuální. Zvláště nyní, kdy se Česká republika podle nedávného celosvětového průzkumu obezity umístila na alarmujícím devátém místě. Soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity a její primární náplní a cílem je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času je zábava.

• SPEED mat

Oldřich Vybíral | 19.03.2018

Matematická soutěž pro děti od 7 do 16 let. Hodina matematiky, na kterou se děti opravdu těší.

• AKTUALIZOVÁNO! Miss Reneta 2018

Oldřich Vybíral | 21.02.2018

Mezinárodní soutěž pro dívky ze středních škol. Podrobnosti v příloze.

• Putování dějinami s Cyrilem a Metodějem

Oldřich Vybíral | 19.02.2018

Výtvarná soutěž pro školní mládež - pro žáky ZŠ, SŠ a ZUŠ.