• Rozvoj kompetencí kariérových poradců a Národní cena kariérového poradenství - konference Euroguidance:

Oldřich Vybíral | 15.11.2022

Konference nese název "MEETING THE FUTURE TODAY: Competence development for the European guidance community" a klíčovými tématy bude rozvoj kompetencí kariérových poradců v kontextu budoucích změn společnosti a práce.

• Ideathon na téma inovace v městské mobilitě a chytrých městech.

Oldřich Vybíral | 09.09.2022

Města, ve kterých se bude lépe žít! Připojte se ke skupině nadšenců, studentů, manažerů a zkuste s námi vytvořit inovativní řešení pro lepší život v našich městech – se zaměřením na městskou dopravu. V rámci veletrhů URBIS SMART CITY FAIR a FUTURE MOBILITY, které prezentují moderní řešení pro městskou dopravu, Vám budou k dispozici zástupci průmyslu, experti, kteří Vám pomůžou vaše nápady vypilovat. Vítězné týmy dostanou možnost svá řešení realizovat v rámci specializovaných programů jako je například Technologická Inkubace od CzechInvestu a čekají je i jiné hodnotné ceny.

• Konference Moje budoucnost

Oldřich Vybíral | 01.06.2022

Nová budoucnost žákovských portfolií začne v pátek 17. června 2022, v Brně. Odborníci, lidé z praxe, zástupci samosprávy a další řečníci přednesou své příspěvky k tématu žákovských portfolií, propojování odborného školství a světa praxe a možností vývoje na tomto poli. Součástí konference bude představení nového nástroje, který propojení studentů a firem umožní a významně zjednoduší. Akce je určená pro kariérové a výchovné poradkyně a poradce ve školách, ředitele a managementy škol, zástupce firem a výrobních společností, novináře zaměřené na obor školství a ekonomiky a v neposlední řadě pro odbornou veřejnost z oblasti vzdělávání.

• Podnikavá konference - Jak na podporu potenciálu a motivaci žáků

Oldřich Vybíral | 17.05.2022

Ne každý je leader týmu, ale každý je tvůrce svého života. Věříme, že pokud žáci poznajísvá nadání, dokáží naplno využít svůj potenciál a mohou být úspěšní v tom, co je baví a naplňuje. Touto cestou v nich můžeme přirozeně podpořit jejich motivaci k odpovědnému způsobu života a vytváření hodnot pro své okolí.

• Jarní škola leadershipu

Oldřich Vybíral | 02.05.2022

Jaký chci být leader? Trendy a styly ve vedení? Co se ve vedení lidí osvědčuje? Základní koučovací dovednosti pro efektivní vedení týmu.

• EmotionAid (psychická první pomoc pro práci se stresem)

Oldřich Vybíral | 14.04.2022

Jedná se o unikátní metodu 5 jednoduchých kroků pro psychickou péči o sebe, Vaše blízké i zasažené aktuální krizí. Není k ní potřeba žádný předchozí výcvik.

• Almatheia - konference o výchově přírodou

Oldřich Vybíral | 04.04.2022

Předběžná registrace do 15.04.2022. Konference se koná 14.-15.10. 2022.Pojďme společně zvýznamnit přírodu jako nenahraditelnou učitelku vedoucí nás od virtuality zpět k realitě přirozeného poznávání sebe sama, lidských vztahů i údivu nad krásou kosmu.

• Nabídka vzdělávacího programu - Leoš Janáček

Oldřich Vybíral | 17.02.2022

Program pro první stupeň ZŠ – obrázková prezentace s množstvím audio a video ukázek, především z opery Příhody lišky Bystroušky. Program lze obsahově přizpůsobit pro žáky druhého stupně ZŠ a středních škol.

• Minikonference digitální gramotnosti

Oldřich Vybíral | 08.11.2021

Sedm kroků ke změně aneb jak lze využít produkty PPUČ při aplikaci RVP ZV 2021.

• Vitální učitel - online konference

Oldřich Vybíral | 12.10.2021

Konference svým tématem zve k účasti především učitele základních a středních škol, jejich ředitele a další pedagogické pracovníky. Zajímavé informace zde naleznou také studenti učitelství a zájemci o profesi učitele.