• Najdi svou cestu

Oldřich Vybíral | 21.03.2019

Interaktivní motivační program pro žáky základních a středních škol: „Staň se hrdinou svého života" a "Člověk je tvor společenský"

• Nejlepší kuchař roku 2019 ve společném stravování

Oldřich Vybíral | 05.02.2019

2. ročník soutěže. Podrobnosti příloze.

• Nabídka stáží pro pedagogy a žáky SŠ ve firmě

Oldřich Vybíral | 19.12.2018

Nabízíme Vám spolupráci formou stáže pedagogů v naší brněnské firmě RehiveTech, spol. s r.o., kterou můžete plně hradit z prostředků grantu OP VVV. Vaši pedagogové mohou absolvovat stáž u nás jako potencionálního zaměstnavatele studentů a pro financování takové stáže využít právě šablony.

• VÝCHOVA K PODNIKAVOSTI NA SŠ

Oldřich Vybíral | 13.11.2018

Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.

• Jeden svět na školách - Začínáme učit filmem

Oldřich Vybíral | 09.11.2018

Dokumentární film jako pomocník při výuce společenských, historických a globálních souvislostí? Vhodné do vyučovacích hodin občanské nauky, společenských věd, dějepisu, mediální výchovy i mnoha dalších.

• Stipendijní program FLEX

Oldřich Vybíral | 20.09.2018

Stipendijní výměnný programu Future Leaders Exchange (FLEX) umožní českým středoškolákům strávit školní rok v USA zdarma.

• Kraje pro bezpečný internet

Oldřich Vybíral | 05.09.2018

Žáci a studenti základních a středních škol ve všech krajích ČR se mohou i nyní zapojit do soutěže s projektem Kraje pro bezpečný internet a vyhrát hodnotné ceny!

• Týden pro inkluzi

Oldřich Vybíral | 04.09.2018

Avízo akce obdržely všechny školy 19. června 2018. Podrobnosti a odkazy v příloze.

• Jeden svět na školách - seminář zdarma

Oldřich Vybíral | 22.08.2018

• „100 let společného stravování“

Oldřich Vybíral | 20.07.2018

Je cílem, aby se do projektu zapojilo co nejvíce škol a školních jídelen, které by mohly vyvrátit mýty spojené se školním stravováním a zúčastnit se projektu, který v sobě snoubí vzdělání, zábavu, komunikaci, soutěž o hodnotné ceny a spolupráci. Tento projekt chápeme jako odrazový můstek k lepším podmínkám ve školních jídelnách a spokojeným zaměstnancům stravovacích provozů.