• Rozvoj podnikavosti žáku ZŠ

Oldřich Vybíral | 17.10.2018

Zajímá vás, jak rozvíjet podnikavost žáků na základních školách? Chcete vaši školu zapojit do celonárodního projektu? Schola Empirica rozšiřuje síť podnikavých škol, pojďte se od ledna 2019 také zapojit!

• Nabídka exkurze pro učitele do Bruselu

Oldřich Vybíral | 24.09.2018

Nabídka dvou-až třídenní exkurze pro učitele do srdce Evropské unie - Bruselu. Nabídka platí do 7. 10.2018. Podrobnosti níže.

• Evropský rámec kvalifikací - EQF

Ivana Suchánková | 02.05.2018

V životopisu je možnost uvést úroveň EQF – Evropského rámce kvalifikací, která poukazuje na úroveň Vaší kvalifikace. Jde o údaj důležitý hlavně pro ty, kteří se chystají pracovat nebo dále studovat v zahraničí. Zahraniční školy či zaměstnavatelé z úrovně EQF poznají, jakou úroveň kvalifikace daný uchazeč získal, a lépe pochopí, co od něj mohou ve studijní nebo pracovní rovině očekávat.

• Budoucnost Evropy (nejen) v době nových technologií

Oldřich Vybíral | 27.03.2018

Setkání s eurokomisařkou Věrou Jourovou a europoslankyní Martinou Dlabajovou na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií v Brně těsně po Velikonocích. Řeč bude o umělé inteligenci, ochraně dat ve světle nedávného úniku dat z Facebooku, nelegálních nenávistných projevů online, fake news apod.

• Uzávěrka přihlášek na semináře pro učitele němčiny do Německa

Oldřich Vybíral | 19.03.2018

Mezinárodním seminář v Míšni-Siebeneichenu/Sasko (v termínu 6. – 17. srpna 2018) pro učitele němčiny vyučující na gymnáziích, uzávěrka do 16. 3. 2018.

• Nabídka zaměstnání - učitel/učitelka v Evropské škole

Oldřich Vybíral | 24.01.2018

Učitel/učitelka primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III od 1. září 2018. Požadavky a další informace v přiloženém souboru.

• Europass

Ivana Suchánková | 26.10.2017

Jak napsat životopis v online editoru Europassu? Od 1. října 2017 bude na na absolventských vysvědčeních, výučních listech a diplomech absolventů VOŠ povinně uvedená úroveň Evropského rámce kvalifikací (EQF).

• Bezplatné vzdělávání z projektu BIG, ATCZ5

Ivana Suchánková | 23.05.2017

Výtvarné techniky ve dvou krocích „Tentokrát s polytechnickou výchovou“

• Výběrové řízení ke studiu na lyceích v Dijonu a v Nîmes ve Francii v roce 2017

Oldřich Vybíral | 05.12.2016

Podrobnosti níže.

• Evropská cena digitálních dovedností

Oldřich Vybíral | 25.10.2016

Povzbuzujte lidi, aby vylepšovali svoje digitální dovednosti. Záměrem je najít projekty, které mohou inspirovat ostatní k podnikání podobných akcí napříč celou Evropou.