• Budoucnost Evropy (nejen) v době nových technologií

Oldřich Vybíral | 27.03.2018

Setkání s eurokomisařkou Věrou Jourovou a europoslankyní Martinou Dlabajovou na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií v Brně těsně po Velikonocích. Řeč bude o umělé inteligenci, ochraně dat ve světle nedávného úniku dat z Facebooku, nelegálních nenávistných projevů online, fake news apod.

• Uzávěrka přihlášek na semináře pro učitele němčiny do Německa

Oldřich Vybíral | 19.03.2018

Mezinárodním seminář v Míšni-Siebeneichenu/Sasko (v termínu 6. – 17. srpna 2018) pro učitele němčiny vyučující na gymnáziích, uzávěrka do 16. 3. 2018.

• Nabídka zaměstnání - učitel/učitelka v Evropské škole

Oldřich Vybíral | 24.01.2018

Učitel/učitelka primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III od 1. září 2018. Požadavky a další informace v přiloženém souboru.

• Europass

Ivana Suchánková | 26.10.2017

Jak napsat životopis v online editoru Europassu? Od 1. října 2017 bude na na absolventských vysvědčeních, výučních listech a diplomech absolventů VOŠ povinně uvedená úroveň Evropského rámce kvalifikací (EQF).

• Bezplatné vzdělávání z projektu BIG, ATCZ5

Ivana Suchánková | 23.05.2017

Výtvarné techniky ve dvou krocích „Tentokrát s polytechnickou výchovou“

• Výběrové řízení ke studiu na lyceích v Dijonu a v Nîmes ve Francii v roce 2017

Oldřich Vybíral | 05.12.2016

Podrobnosti níže.

• Evropská cena digitálních dovedností

Oldřich Vybíral | 25.10.2016

Povzbuzujte lidi, aby vylepšovali svoje digitální dovednosti. Záměrem je najít projekty, které mohou inspirovat ostatní k podnikání podobných akcí napříč celou Evropou.

• Europass newsletter 1/2016

Ivana Suchánková | 01.04.2016

V prvním letošním čísle newsletteru Vám představujeme zkušenosti našich klientů, kteří využili Europass – dodatek k osvědčení při hledání práce doma i v zahraničí. Pokud se také chystáte do zahraničí za studiem, prací či jako dobrovolník, přečtěte si užitečné informace v publikacích Práce v zahraničí, Studium v zahraničí a Dobrovolnictví. Představíme Vám také tři propojení portálu EURES se životopisem Europassu. Pokud Vám některý z dokumentů Europassu dobře posloužil a rádi soutěžíte o zajímavé ceny, tak neváhejte a zapojte se do evropské dubnové soutěže.

• Hledání partnera pro projekt v programu ERASMUS+

Lenka Endlicherová | 10.02.2016

Organizace Mobilita Palermo hledá partnery pro projekt zaměřený na migraci. Bližší informace najdete pod uvedenými odkazy.

• Výběrové řízení na Evropské školy

Oldřich Vybíral | 17.12.2015

Práce na Evropské škole v Mnichově a v Bruselu. Výchovný poradce/poradkyně a učitel matematiky a fyziky pro SŠ.