Vloženo: 25.10.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Povzbuzujte lidi, aby vylepšovali svoje digitální dovednosti. Záměrem je najít projekty, které mohou inspirovat ostatní k podnikání podobných akcí napříč celou Evropou.

Evropská komise přijímá do 30. října nominace na nejlepší projekty, které povzbuzují lidi, aby vylepšovali svoje digitální dovednosti. Záměrem je najít projekty, které mohou inspirovat ostatní k podnikání podobných akcí napříč celou Evropou.

Evropská cena digitálních dovedností se nově zabývá projekty rozvíjejícími digitální kompetence Evropanů pro práci, vzdělávání a život obecně. Je otevřená všem typům projektů bez ohledu na lokalitu nebo typu podílející se organizace: národní nebo lokální autority, zástupci podniků, vzdělávací instituce, nevládní organizace a podobně... 

Vítězové budou vybíráni ve čtyřech kategoriích:

- digitální dovednosti pro všechny

- digitální dovednosti pro pracovní síly

- více a lépe vyškolení ICT profesionálové v Evropě

- digitální dovednosti ve vzdělávání

 

Finalisté a vítězové budou pozváni k prezentaci svých projektů na konferenci a propagováni Evropskou komisí na webových stránkách a v médiích.

Vítězové budou oceněni na konferenci, která se uskuteční 1. prosince 2016 v Bruselu. 

Své projekty můžete přihlašovat vyplněním registračního formuláře do 30. října, bude je posuzovat odborná komise skládající se z odborníků na digitální dovednosti.

Více informací zde: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/apply-now-new-european-digital-skills-award-2016.

Související dokumenty