• VÝVOJ MODERNÍHO AUTOMOBILU

Ivana Suchánková | 08.11.2017

Vzdělávací institut Středočeského kraje - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků nabízí akreditovaný vzdělávací program na podporu polytechnického vzdělávání, který představí základní realizační fáze a principy, které se v současné době uplatňují při vývoji a zavádění nového automobilu na trh

• Škola – základ profese

Oldřich Vybíral | 21.09.2017

Workshop pro výchovné a kariérní poradce ZŠ. Hlavním cílem je poukázat na nedostatek kvalifikované pracovní síly a podpořit studium technických oborů.

• Inkluze v MŠ se zaměřením na problematiku PAS a syndrom ADHD

Oldřich Vybíral | 06.01.2017

Kurz je určen především pedagogům mateřských škol. Je možné ho hradit také z šablon (šablona 1/2.3).

• Akce Pedagogické fakulty MU v rámci Týdne pro inkluzi

Michal Slezák | 12.10.2016

Nabídka seminářů, besed, workshopů a kurzů spolupořádaných Pedagogickou fakultou MU Brno

• Systémová podpora inkluzivního vzdělávání v ČR

Oldřich Vybíral | 11.06.2015

Informace a výstupy z projektu a navazujících dotazníkových šetření. Nositelem projektu je Univerzita Palackého v Olomouci.

• Prevence rizikového sexuálního chování – úkol základního vzdělávání

Lenka Možná | 22.01.2014

Konference je zaměřena na aktuální odborné poznatky k tématům, která ukládá RVP jako prevenci rizikového chování a výchovu zdravých postojů v otázkách sexuality a je stavěna jako příspěvek k „sexuální výchově”. Propojuje mezioborově poznatky medicíny a syndromu rizikového chování dospívajících se zákonitostmi osobnostního vývoje a se zkušenostmi z poradenství.

• Uplatnění absolvéntů na trhu práce (ISA+): nový informační systém MŠMT

Oldřich Vybíral | 13.12.2012

Národní ústav pro vzdělávánní spustil v tomto měsíci nový informační systém pro absolventy ZŠ a SŠ o jejich uplatnění na trhu práce. DOPORUČUJEME!