Vloženo: 11.10.2022 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Skupina ČEZ spouští znovu oblíbený projekt Virtuálně v elektrárně. On-line prohlídky elektráren vysílané živě každý všední den z moderního interaktivního TV studia jsou určené primárně pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty středních škol. V předchozích dvou letech akci virtuálně navštívilo celkem 2 520 tříd z 1 866 škol.

Nyní je navíc pro školáky připravenou novinka – prohlídka zaměřená na distribuci elektrické energie (aneb cestu elektřiny z elektrárny až k vám domů). Tato exkurze doplňuje stávající nabídku virtuálních prohlídek jaderných elektráren Temelín a Dukovany či elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie.

Prohlídky jsou zdarma. Školy se mohou ode dneška registrovat na termíny až do konce prosince na webu: Pro školy | Skupina ČEZ - O Společnosti (cez.cz)

Kontakt:

Ing. Jana Purmenská