Vloženo: 26.04.2023 13:43

• Začátek: 09.06.2023
  • Konec: 09.06.2023
  • Místo: Brno, Veslařská 179, 637 00
  • Loděnice Českého veslařského klubu Brno, z.s.

2.ročník ŠKOLNÍHO POHÁRU DRAČÍCH LODÍ BRNO je určený pro žáky 2. stupně ZŠ, a žáky do 18 let středních škol.

Dovolujeme si vám představit projekt DRAČÍ LODĚ ŠKOLÁM 2023, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Radou mládeže dračích lodí vedenou pod Českým svazem kanoistů. Hlavním cílem projektu je organizace školní soutěže ve sportu dračích lodí. Základem tohoto sportu je vybudování dobře spolupracujícího týmu z různých jedinců a osobností. Jeho kouzlo spočívá v jednoduchosti pohybu, v týmovém duchu a mystické atmosféře bájných draků. Dalším cílem je propagace sportu dračích lodí mezi mládeží a také nastartování mládežnického sportu DL v Brně!

V rámci tohoto projektu, jsme pro vás připravili 2.ročník ŠKOLNÍHO POHÁRU DRAČÍCH LODÍ BRNO určený pro žáky 2. stupně ZŠ, a žáky do 18 let středních a odborných škol a gymnázií.

Druhý ročník tohoto poháru se uskuteční v pátek 9.6.2023 v loděnici ČVK na adrese Veslařská 179 v Brně – Jundrově. Zároveň se stává součástí regionálního závodu, ze kterého postupují dvě nejlepší posádky z každé kategorie do finálového závodu konaného v pátek 23.6.2023 tentokrát v loděnici KVS v Praze.

Pojďme navázat na fantastický první ročník, kterého se zúčastnilo 13 školních posádek a probuďme v dětech soutěživost a sportovního ducha.

Stačí jediné – vyplnit přihlášku k závodu a o vše ostatní se postaráme my.

Propozice k závodu a přihlášku najdete na Školní pohár dračích lodí Brno 2023