Vloženo: 09.03.2023 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Filmová soutěž pro děti: Nominujte malé tvůrce na Filmovou cenu TA ČR na ZLÍN FILM FESTIVALU. Uzávěrka přihlášek je 01.05.2023. Podrobnsoti níže.

Ve spolupráci se Zlín Film Festivalem pořádáme soutěž pro děti ze základních škol (1.-9. třída), kde mají natočit krátký film (max. 5 min) o tom, jak si představují život ve městě budoucnosti, který je založený na nových vynálezech. Formát je volný – snímek může být animovaný, hraný nebo spojení obojího.

Uzávěrka je 1. 5. a vyhlášení vítězů proběhne přímo první večer na Zlín Film Festivalu. Jako výhru plánujeme nejenom sošku z dílny Lukáše Jabůrka a 3D tiskárny 3Dees, ale také hodnotné ceny.

Více detailnějších informací naleznete na webu TA ČR pod tímto odkazem.

Nominační formulář na soutěžní filmy naleznete ZDE.

Případně posílám ještě odkaz na facebookový příspěvek pro další přesdílení.

Lze nominovat i již vytvořené filmy, pokud o nějakých víte. Důležité je, aby splňoval letošní téma a autor byl ze ZŠ.