Vloženo: 04.04.2013 10:05

• Začátek: 17.04.2013 17:30 h
  • Konec: 17.04.2013 19:00 h
  • Místo: , ,
  • jedná se o on-line seminář, účastníci budou u svých počítačů (doma, v práci atd.)

Dovoluji si vám nabídnout on-line seminář věnovaný tématu Office 365 pro uživatele ve školní praxi.
Seminář proběhne on-line formou - účastníci mohou seminář sledovat u svých počítačů v kanceláři, případně v pohodlí svého domova.

Tento workshop bude zaměřený na cloudovou službu Office 365, ve kterém vám ukážeme nové a moderní způsoby textové, hlasové a video komunikace v rámci aplikace Lync, možnosti intranetových řešení založených na produktu SharePoint, ukládání a sdílení školních dat ve službě SkyDrive Pro či komplexní profesionální emailové řešení za podpory produktu Exchange Serveru.
Lektoři: Jiří Chytil, Jaroslav Šindler.

Přihlášení prosím provádějte na adrese: http://www.icstic.cz/Seminare/Detail/160

Uzávěrka přihlášek: 15. dubna 2013

Odkaz na meeting bude zaslán přihlášeným osobám na jejich e-mail.

Účast je zdarma.

Kontak pro případné dotazy: knapova.hana@sssbrno.cz