Mateřská škola Sluníčko, Tišnov, příspěvková organizace |
Tišnov |
Mateřská škola Malhostovice, příspěvková organizace |
Tišnov 3 |
Základní škola a Mateřská škola Troskotovice, příspěvková organizace |
Troskotovice |
Mateřská škola Omice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Troubsko |
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Troubsko |
Základní škola a Mateřská škola, Trstěnice, okres Znojmo, příspěvková organizace |
Trstěnice |
Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Tučapy |
Mateřská škola Tvarožná, okres Brno - venkov, příspěvková organizace |
Tvarožná |
Mateřská škola Tvarožná Lhota, příspěvková organizace |
Tvarožná Lhota |
Mateřská škola Tvrdonice |
Tvrdonice |
Základní škola a Mateřská škola Týnec, okres Břeclav, příspěvková organizace |
Týnec |
ZRUŠENO - Mateřská škola Vratěnín, okres Znojmo, příspěvková organizace |
Uherčice |
ZRUŠENO - Mateřská škola Korolupy, okres Znojmo, příspěvková organizace |
Uherčice u Znojma |
Základní škola a Mateřská škola Uherčice, okres Břeclav |
Uherčice 24 |
Mateřská škola, Uherčice, okres Znojmo, příspěvková organizace |
Uherčice 64 |
Mateřská škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Újezd u Brna |
Mateřská škola Újezd u Černé Hory, příspěvková organizace |
Újezd u Černé Hory |
Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo |
Únanov |
Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov |
Unkovice |
Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace |
Úsobrno |
Mateřská škola Vacenovice, příspěvková organizace |
Vacenovice |
Mateřská škola Valchov, okres Blansko, příspěvková organizace |
Valchov |
Mateřská škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace |
Valtice |
Základní škola a mateřská škola Vanovice, okres Blansko, příspěvková organizace |
Vanovice 130 |
Mateřská škola Vavřinec, okres Blansko, příspěvková organizace |
Vavřinec |