Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace |
Starý Poddvorov |
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Sokolnice |
Základní škola Sloup, okres Blansko |
Sloup |
Základní škola a Mateřská škola Němčany, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola a Mateřská škola Nížkovice, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola Hodějice, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace |
Slavkov u Brna |
Základní škola a mateřská škola Sivice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Sivice |
Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav, příspěvková organizace |
Sedlec 101 |
Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace |
Sebranice |
Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace |
Rousínov |
Základní škola a Mateřská škola Habrovany, příspěvková organizace |
Rousínov |
Základní škola Rousínov, okres Vyškov |
Rousínov |
Základní škola Rosice, příspěvková organizace |
Rosice |
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace |
Rohatec |
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice |
Ratíškovice |
Základní škola a Mateřská škola Rakvice, okres Břeclav |
Rakvice |
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace |
Rajhrad |
Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov |
Rajhrad |
Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace |
Ráječko |
Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko |
Rájec - Jestřebí |
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov |
Pustiměř |
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569 |
Přímětice |