Vloženo: 17.09.2012 14:28

• Začátek:
  • Konec:
  • Místo: , ,

V rámci projektu „Mládež v akci JMK – Pomoci se nebojíme“ připravili mladí lidé ze Sportovního klubu Kociánka Brno pohybové odpoledne pro malé sportovce tkz. Šipkovanou. Celé odpoledne se odehrávalo za přítomnosti „neviditelného skřítka Kociánka“. Tento skřítek chtěl vědět, zda umí děti sportovat i po prázdninách a zda to zvládnou i bez svého trenéra pana Martina. Proto pana Martina schoval. Skřítek si pro malé sportovce připravil tajuplnou cestu, kterou označil šipkami. Během cesty děti plnily sportovní ale i jiné úkoly, zdolávaly překážky a snažily se najít pana Martina. Začátek celé cesty byl u Domova „C“ na Kociánce. Ukončení celá akce bylo v Penzionu Antoníček v Divišově čtvrti. Všechny děti splnily úkoly na výbornou. Odměnou pro ně bylo vrácení pana trenéra Martina a malé občerstvení v restauraci.