Typ organizace:
Domov je ubytovacím zařízením pro chlapce, kteří studují na kterékoliv střední nebo jazykové škole, VOŠ nebo SOU v Brně. Je určen především nikoliv však výlučně pro chlapce z věřících rodin.
kraj: Jihomoravský
okres: Brno-město
obec: Brno
ulice: Veveří 462/15
psč: 60200
zřizovatel: Církev
číslo organizace:
ič: 00402419
dič:
izo: 600030130

Domov je ubytovacím zařízením pro chlapce, kteří studují na kterékoliv střední nebo jazykové škole, VOŠ nebo SOU v Brně. Je určen především pro chlapce z věřících rodin. Umožňuje jim, aby to duchovní, co do nich vložili jejich rodiče v dětství, rozvíjeli i v době dospívání. Možnost věřících studentů bydlet v církevním domově není ovšem prvkem, který by je izoloval od okolního světa.

Křesťanská výchova praktikovaná v tomto domově má jasný cíl - vychovat uvědomělé osobnosti, plně svobodné, mající vlastní názor, samostatně se rozhodující.