Vloženo: 07.09.2017 07:09

• Konec: 09.09.2017 17h
  • Místo: Brno, Křižíkova 15, 61200
  • Areál ISŠA Brno

Zveme Vás na největší výstavu motorových vozidel v Jihomoravském kraji, která se uskuteční u příležitosti 60. výročí založení Integrované střední školy automobilní Brno. V rámci autosalonu si budete moci prohlédnout více než 30 značek nových modelů motocyklů, osobních a nákladních vozidel, zemědělské a stavební techniky. Program pro celou rodinu: - testovací jízdy automobilů Škoda a Kia - soutěž o automobil Škoda na víkend - soutěž pro děti o hodnotné ceny - skákací hrad a další atrakce pro děti - soutěž o Mercedes na víkend - ukázka záchranných složek ČR - 3D virtuální realita - možnost vyzkoušet si lakování Airbrush - prohlídka protiatomového krytu - vědomostní soutěž o dárkové balíčky Agrotec - závodní vozy - prohlídka školy - traktory na dálkové ovládání - vozidla na alternativní pohony - měření geometrie vašich vozů - modely aut na vodíkový pohon - možnost vyzkoušet si práci bagristy - a to není vše... VSTUP A VEŠKERÝ PROGRAM ZDARMA Více na www.60letissabrno.cz a FB.