Vloženo: 27.04.2016 09:47
Autor: Oldřich Vybíral

Organizace

Gaulent Solutions & Innovations, s.r.o.

Popis akce

• Typ akce: vzdělávací
  • Začátek: 12.05.2016 9:00
  • Konec: 12.05.2016 14:00
  • Místo: Brno, Cejl 73, 601 82

Konference a setkání ředitelů a pedagogů základních, středních i mateřských škol. Úvodní blok programu bude doplněn o absolutně nejčerstvější informace o připravovaných nových „šablonách“ (zjednodušené formě čerpaní finančních prostředků EU pro školy), které MŠMT zveřejnilo ve formě avíza ve čtvrtek 7. 4. 2016.

Úvodní blok programu (možnosti financování škol) bude doplněn o absolutně nejčerstvější informace o připravovaných nových „šablonách“ (zjednodušené formě čerpaní finančních prostředků EU pro školy), které MŠMT zveřejnilo ve formě avíza ve čtvrtek 7. 4. 2016. Výzvu naleznete zde. Naši hosté vás seznámí se svými zkušenosti v oblastech, která jsou obsažena právě v avízovaných „šablonách“ jako projekt http://www.openschool.cz./ či „Hodina kódování“ – více zde.

V průběhu konference budou přestavena a diskutována témata z navazujících oblastí:

• možné financování podpory a rozvoje pedagogů, vzdělávacích metod i materiálního vybavení škol
    v této oblasti budou představeny aktuální dostupné zdroje financování z prostředků evropských i národních dotačních titulů, dále možnosti podpory škol při získání finanční podpory, řízení projektu, jeho administrativním zpracování i úspěšném dokončení)
  • nástroje pro efektivní spolupráci, sdílení informací a řízení
    nejen v projektech, ale i v každodenní školní praxi
  • rozvoj ICT prostředí škol a bezpečné užívání moderních technologií
    při přípravě práci pedagogů, komunikaci, spolupráci, ale i pomůcek a technického vybavení školy při každodenní výuce
  • rozvoj kompetencí pedagogů i materiálního vybavení škol při inovaci i zavádění nových metod výuky
    témata budou zaměřena na takové metody výuky, jež budou podporovány z národních i evropských finančních zdrojů, jako například metoda CLIL
  • zaměříme se i na bezpečnost internetu.

Máme pro vás připraveno i zajímavé představení v podobě „Úžasného divadla Fyziky“.

Více informací k programu naleznete na webové stránce www.eduKonference.cz, kde máte zároveň možnost se na akci registrovat.

Vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu si vás dovolujeme požádat o včasnou registraci.

Kontakt:

Radek Švehla
Obchodní ředitel
----------------------------------------
E-mail: radek.svehla@gaulent.cz
Telefon: (+420) 604-386-376
----------------------------------------
Gaulent Solutions & Innovations, s.r.o.
Žukovského 888/2