Vloženo: 11.04.2017 11:52

• Konec: 04.05.2017 1:00
  • Místo: Brno, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00
  • Café Práh Brno

Mezinárodní festival o trvale udržitelném rozvoji.

Informace pro školy:

rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ekotopfilm, který se uskuteční  v Brně 3.-4.5.2017 v Café Práh.

V případě nevyhovujícího termínu účasti na našem festivalu ( z důvodu např. prázdnin, školy v přírodě, písemné zkoušky,..) Vás prosíme o zmínku, abychom tomu při přípravě příštího ročníku mohli předejít.

Ekotopfilm není jen pro dospělé, jeho součástí je i festival pro děti Junior festival, Na ten srdečně zveme žáky Vaší školy. Připravili jsme pro ně zábavný filmový a doprovodný program.

Kromě filmů, které jsou vybrány tak, aby odpovídaly věku žáků, se děti můžou zapojit do týmové soutěže plné aktivit na téma třídění odpadů a vyhrát zajímavé ceny. Účast na festivalu je zdarma.

Pečlivě vybrané filmy děti pobaví, vzdělají a inspirují. Děti nejsou pouze pasivními účastníky, mohou své nově nabyté zážitky a poznatky ihned využít při práci ve skupině a v soutěžích o zajímavé ceny.

Program je rozdělen do tří bloků odpovídajících věku žáků:

I. STUPEŇ ZŠ (8:30 - 9:30 hod.)

II. STUPEŇ ZŠ (10:00 - 11:00 hod.)

III. STUPEŇ SŠ (11:30 – 13:00 hod.)

Více informací najdete na stránkách Junior festivalu www.ekotopfilmfestival.cz/junior-festival/

Z důvodu omezené kapacity sálu Vás prosíme o potvrzení zájmu o účast, včetně určení konkrétního dne, počtu tříd, dětí a vyučujících jako dozoru (z každého stupně), a to emailem na andrea.kysela@ekotopfilmfestival.cz

I po skončení festivalu chceme žáky nadále zapojovat do soutěží o ceny, které budou probíhat na naší Facebookové stránce. Tam se také mohou po dobu celého roku dozvídat zajímavé a užitečné informace z oblasti udržitelného rozvoje a života.

Ekotopfilm pro veřejnost

Rádi Vás přivítáme také na odpoledním programu 3.5.2017 od 16:00 hodin určeném veřejnosti.

Přijďte se podívat na ty nejzajímavější dokumenty z našeho festivalu.

Vstup je zdarma.

Je možné, že na vybraných přednáškách a promítání bude pořizováno video a fotografická dokumentace, pro účely naší další komunikace.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech.

Těšíme se na Vás!

Kontakt:

Andrea Kyselá

Produkce Junior festival  | Ekotopfilm s.r.o.

Pod Stárkou 35 140 00 Praha 4

mobil: +420 702 183 634