Vloženo: 24.05.2016 12:10

• Konec: 15.06.2016 16:00
  • Místo: Praha, náměstí W. Churchila 4, 130 00
  • Nová budova, posluchárna D, VŠE v Praze

Cílem konference je podpora motivovat a inspirovat firmy a školy ke spolupráci. Vyzvat firmy, aby se k tomuto tématu přihlásily a pokusily se situaci pozitivně ovlivnit.

Zveme Vás na konferenci Firmy pomáhají českým školám, jejímž cílem je inspirovat a motivovat firmy a školy ke spolupráci, prezentovat příklady dobré praxe a v neposlední řadě upozornit veřejnost na nezbytnost propojení firemní a vzdělávací sféry. Program konference naleznete v příloze. V odpolední části konference máte možnost absolvovat jeden z praktických workshopů.

Účast na konferenci je zdarma. Zástupcům škol budou proplaceny cestovní náklady spojené s  účastí na konferenci (v případě využití prostředků hromadné přepravy).

Všichni účastníci konference se mohou zúčastnit losování o 3 poukazy v hodnotě 1 800 Kč na vzdělávací aktivity společnosti GrowJOB Institute.

Registrujte se, prosím, nejpozději do 3. 6. 2016 zde, kapacita akce je omezená.