Vloženo: 13.11.2019 10:14

• Konec: 03.12.2019 24:00
  • Místo: , ,
  • celý svět

Motivujme mladou generaci k zapojení do Giving Tuesday prostřednictvím dětského hnutí #GivingTuesdayKids!

Na datum 3. prosince 2019 je vyhlášen celosvětový svátek dárcovství a dobrých skutků, tzv. „Giving Tuesday“.

Asociace společenské odpovědnosti, která působí v ČR již několik let a jejímž členem je také Jihomoravský kraj, motivuje k připojení se ke „Giving Tuesday“ rovněž mladou generaci prostřednictvím dětského hnutí #GivingTuesdayKids, které ve světě založila 12 letá dívka Khloe.

Zapojit se mohou děti rovněž z Vaší školy, stačí chuť pomáhat. Mohou si, například ve spolupráci s Vámi, pedagogy, vymyslet jakoukoli aktivitu, která je bude bavit a která někomu pomůže, od úklidu v okolí školy, přes povídání si se starými lidmi, ke sbírce hraček, se kterými si už nehrají...fantazii se meze nekladou.

Podrobné informace o této iniciativě naleznete v přiložených souborech.