Vloženo: 18.05.2016 13:27

• Začátek: 29.08.2016 9:30
  • Konec: 29.08.2016 17:00
  • Místo: Brno, Kotlářská 9, 611 53
  • Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Studenti v rámci tohoto výukového programu založí vlastní studentskou firmu, která funguje pod vedením učitele a konzultanta. JA Firma umožňuje účastníkům proniknout do problematiky fungování společnosti od jejího založení až po likvidaci. Jedná se o reálnou činnost, nikoliv fiktivní.

Vážení vyučující, pokud budete mít zájem proškolit  se na výuku programu, v rámci kterého si vaši žáci/studenti založí reálnou firmu a budou v průběhu 1 školního/akademického roku podnikat, pak se neváhejte na školení přihlásit. Své zkušenosti Vám, kromě odborníků z JA Czech, předá také dlouholetá vyučující, která má připravené praktické tipy do výuky a poradí Vám jak žáky/studenty motivovat. Zapojte se mezi studentské společnosti a prožijte s námi atmosféru na Veletrhu JA Firem, který proběhne v dubnu v jednom z nákupních center v Praze. Zde můžete zhlédnout záznam z minulého ročníku.

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se akreditovaného školení pro vyučující, vyplňte on line přihlášku ZDE.