Vloženo: 30.08.2018 12:52
Autor: Oldřich Vybíral

Organizace

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Popis akce

• Typ akce: vzdělávací
  • Začátek: 03.10.2018 9:00
  • Konec: 03.10.2018 17:00
  • Místo: Telč, náměstí Zachariáše z Hradce 2, 588 56
  • Univerzitní centrum Telč

Konference pro pedagogy základních škol.

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost pořádá 3. 10. 2018 v prostorech Univerzitního centra v Telči první ročník konference pro pedagogy základních škol s názvem „Kyberbezpečnost ve školním prostředí“. Konference se uskuteční pod záštitou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity a je určena všem pedagogickým pracovníkům základních škol. Kromě hlavní konferenční části zahrnující témata jako „Trendy ve výuce kybernetické bezpečnosti na základních školách“ nebo „Kyberděti a jejich svět – charakteristika dnešních dětí a rizik, se kterými se setkávají“ mohou účastníci navštívit zajímavé workshopy. Mezi potvrzenými řečníky jsou například zástupci sdružení CZ.NIC, MŠMT, Národní centrály proti organizovanému zločinu, Krajů pro bezpečný internet, obecně prospěšné společnosti EDUin a mnoho dalších odborníků.

Registrace:
Registrace na konferenci probíhá do 21. 9. 2018 (včetně) prostřednictvím e-mailové adresy: kyberkonference@nukib.cz.

Konference je pro účastníky zdarma.
Leták ke stažení

Více informací o konferenci naleznete na našem webu v sekci Vzdělávání / Školení, semináře a konference.