Vloženo: 01.09.2021 09:49

• Začátek: 29.09.2021
  • Konec: 21.10.2021
  • Místo: , ,

Projekt APIV A – Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem realizuje pilotní ověření specializačních vzdělávacích modulů pro pedagogické pracovníky škol a školských zařízení. Tematické vzdělávací programy jsou sestaveny ze dvou až tří navazujících modulů; jejich obsah akcentuje aktuální témata školské praxe. Účast je zdarma. Jednotlivé kurzy, jejich anotace, termíny a přihlášky najdete zde:

• Case management ve školské praxi I a II (16 h + 24 h; určeno PP ŠPP a ŠPZ) – termín zahájení již 29. 9. 2021!
  • Základy romologie pro pedagogické pracovníky (16 h; určeno PP škol a ŠZ) - termín zahájení již 13.10. 2021
  • Specifika vzdělávání romských dětí, žáků (16 h; určeno PP škol a ŠZ, především učitelům)
  • Vybrané aspekty vzdělávání romských žáků a studentů (16 h; určeno PP v základním a středím školství, především učitelům)
  • Podpora při vzdělávání žáků s psychiatrickým onemocněním I a II (16 h + 24 h; určeno PP v základním a středním školství, především učitelům) -