Vloženo: 27.04.2021 09:03

• Konec: 31.05.2021
  • Místo: , online,
  • webové prostředí

Snažíme se reagovat na současnou situaci a nabízíme pro pedagogické pracovníky online vzdělávání z pohodlí domova, pro žáky připravující se na přijímací zkoušky online aplikaci a pro další zájemce pomůcky, deskové hry a pracovní sešity pro domácí procvičování i do školní lavice. Novinku, kterou jsme na trh přivedli v únoru 2021 je nová logopedická aplikace, která pomáhá dětem od čtyř let a doposud si jí zakoupilo více než 260 mateřských škol v ČR. V neposlední řadě nabízíme i celou řadu akreditovaných kurzů MŠMT pro pedagogické pracovníky nejen pro doplnění dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, ale i pro rozšíření pedagogické kvalifikace v rámci kurzů – Logopedický asistent, Logopedická chvilka v MŠ, kvalifikační kurz Asistenta pedagoga a mnoho dalšího.