Vloženo: 26.08.2021 07:49

• Konec: 30.09.2021
  • Místo: , online,
  • Webové rozhraní.

Rádi bychom Vám představili nabídku našich služeb na nový školní rok 2021/2022. Pro pedagogické pracovníky nabízíme online vzdělávání z pohodlí domova, pro žáky připravující se na přijímací zkoušky online aplikaci a pro další zájemce pomůcky, deskové hry a pracovní sešity pro domácí procvičování i do školní lavice. Novinku, kterou jsme na trh přivedli v únoru 2021 je nová logopedická aplikace, která pomáhá dětem od čtyř let a doposud si jí zakoupilo více než 260 mateřských škol v ČR. V neposlední řadě nabízíme i celou řadu akreditovaných kurzů MŠMT pro pedagogické pracovníky nejen pro doplnění dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, ale i pro rozšíření pedagogické kvalifikace v rámci kurzů – Logopedický asistent, Logopedická chvilka v MŠ, kvalifikační kurz Asistenta pedagoga a mnoho dalšího.

Webináře

Výýhodou je absolvování webinářů z pohodlí domova, sdílení zkušeností z praxe, využití online chatu s lektorkou webináře a v neposlední řadě získání osvědčení o absolvování a přístup k materiálům z webináře pro každého účastníka. Nabídku našich webinářů na aktuální pedagogická, psychologická či speciálně pedagogická témata přikládáme do přílohy. Kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách www.vlavici.cz.

Pomůcky, pracovní sešity, hry

Jako vydavatelství vydáváme celou řadu didaktických pomůcek a pracovních sešitů. V nabídce najdete pracovní sešity do českého jazyka, matematiky, vlastivědy, pro žáky se specifickými poruchami učení. Také nabízíme didaktické deskové hry, pexesa nebo přehledové karty učiva, které slouží jako pomocník všem žákům nebo pedagogům. Katalog našich produktů najdete v příloze. Od května jsme rozšířili náš e-shop o výtvarné a školní potřeby.

Logopedie V lavici

Od února 2021 jsme spustili nový webový portál – Logopedie V lavici – www.logopedie.vlavici.cz, který slouží nejen pro pedagogické pracovníky v mateřských školách, logopedické asistenty i logopedy, ale i pro rodiče dětí s narušenou komunikační schopností. Ve stovkách cvičení si může dítě procvičovat slovní zásobu, vhodnou artikulaci, sluchovou a zrakovou percepci, grafomotoriku, rozvíjet čtení, psaní a mnoho dalšího.

DVPP a kurzy pro pedagogy

Připravili jsme také kurzy pro pedagogické pracovníky v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, které jsou akreditované MŠMT ČR. V nabídce máme ADHD, Specifické poruchy učení, spolupráce pedagoga a AP, Logopedické chvilky v MŠ a ZŠ a mnoho dalšího. Pro pedagogy, kteří by si chtěli rozšířit odbornost, jsme připravili na 7 místech v ČR kurz – Logopedický asistent. Více informací najdete na našich stránkách.

Přijímačky V lavici

Přijímačky V lavici je online aplikace, která připravuje žáky na přijímací zkoušky. Stovky úloh z matematiky a českého jazyka, které jsou strukturované podle CERMATu. Aplikace je snadno ovladatelná, je možné ji využívat v chytrém telefonu, tabletu, počítači i na interaktivní tabuli. Připravovat se na přijímací zkoušky je možné odkudkoliv.

V případě dotazů se můžete obracet na naši asistentku – asistentka@vlavici.cz nebo tel.: +420 778 444 208.