Vloženo: 05.06.2023 14:53

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

Podrobnosti níže.

Základní škola a Mateřská škola Střílky nabízí práci v inovativním prostředí (formativní hodnocení, projektové a tématické učení, demokratický přístup k žákům a žákyním). Škola je moderně vybavená (kmenové třídy s mobilním nábytkem – centra aktivit, technicky dobře vybavené odborné učebny, počítače pro pedagogy i žáky, venkovní učebny atd.). Nabízíme i soustavnou metodickou podporu a další vzdělávání.

1. Do fungujícího týmu našich pedagogů a pedagožek hledáme učitelku*učitele na první stupeň. Přijmeme i studující v závěrečném ročníku pedagogické fakulty (úvazek lze případně upravit podle Vašich potřeb).

2. Do fungujícího týmu našich pedagogů a pedagožek hledáme učitelku*učitele českého jazyka na druhý stupeň. Přijmeme i studující v závěrečném ročníku pedagogické fakulty (úvazek lze případně upravit podle Vašich potřeb).

Mgr. Martina Raiserová, ředitelka

Základní škola a Mateřská škola Střílky