Vloženo: 19.05.2021 15:18
Autor: Oldřich Vybíral

Organizace

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání, příspěvková organizace

Popis akce

• Typ akce: vzdělávací
  • Začátek: 10.06.2021 9:00
  • Konec: 10.06.2021 15:00
  • Místo: , online,
  • webové prostředí

Zajímáte se o podnikavost anebo se jí už naplno věnujete? Rádi bychom vám připomněli, že se blíží POdnikavá konference...

Milí ředitelé, pedagogové a příznivci podnikavosti,

zajímáte se o podnikavost anebo se jí už naplno věnujete? Rádi bychom vám připomněli, že se blíží

PODNIKAVÁ KONFERENCE: JAK NA NÁPADY A PŘÍLEŽITOSTI

10. června 2021, 9–15 hod.

a změnilo se místo konání – letos proběhne ONLINE.

NEVÍME PŘESNĚ, JAK BUDE VYPADAT SVĚT, DO KTERÉHO VYRŮSTAJÍ DNEŠNÍ ŽÁCI A STUDENTI. TI PODNIKAVÍ VŠAK MAJÍ DOBŘE NAKROČENO V NĚM USPĚT. Proč je pro studenty a společnost důležité, aby vznikaly nové nápady? Jak může učitel podporovat u žáků kreativitu, učit je vidět potřeby, vyhledávat příležitosti a nebát se výzev? Jak může škola vytvořit prostor pro rozvoj žáků v této oblasti? Těšit se můžete na vhledy, informace, příklady realizovaných nápadů, tipy na konkrétní aktivity, metodickou podporu i nové kontakty z podnikavých škol a organizací. Do tématu nás uvede Danuše Nerudová, svůj pohled, zkušenosti a know-how budou sdílet další odborníci, studenti-absolventi i učitelé z praxe. Konferenci moderuje Martina Pouchlá. Vítáni jsou učitelé ZŠ a SŠ, další vzdělavatelé a klíčoví aktéři, kteří chtějí podporovat výchovu k podnikavosti.

Pozvánku na konferenci najdete v příloze, všechny informace a podrobný program pak na webu www.lipka.cz/podnikava-konference.

Protože akce proběhne ONLINE, jsou možné dva typy registrace:

Těšíme se na vás!

S podnikavým pozdravem,

Eva Kazdová

kordinátorka konference

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání

T: 545 228 567