Vloženo: 19.09.2019 12:27

• Konec: 14.10.2019
  • Místo: Brno, Křížkovského 458/47, 603 00
  • Orea hotel Voroněž

Moderní technologie uhánějí kupředu a my bychom rádi, abyste díky Roadshow pro školy s nimi drželi krok. V letošním roce se můžete těšit na ukázku video mappingu, virtuální a smíšenou realitu, cloudové technologie a moderní způsoby výuky v prostředí Minecraft: Education Edition, 3D tisk a modelování ve virtuálním světě a celou řadu dalších zajímavých příkladů dobré praxe zapojení moderních technologií do vzdělávání.

Největší konference o technologiích ve vzdělávání – Roadshow pro školy 2019, která se v Brně bude konat 14.10.2019. Záštitu nad akcí převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, ČR a pro zástupce škol zde budou představeny novinky smysluplného a efektivního využívání IT prostředků ve škole, systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (pod hlavičkou NIDV) a část konference bude zaměřena i na téma bezpečnosti dat v českých školách, kde je stále co dohánět. Pedagogové si na akci budou moci vyzkoušet i výuku pomocí smíšené a virtuální reality či jak přenést své poznámky a přípravy do hodin do elektronické podoby a pokračovat tak v digitální transformaci českého školství. K vidění toho bude ale mnohem více.